Меню & пошук

Додатки тижня: для релаксу, медитації та сну

Додатки тижня: для релаксу, медитації та сну

[ads-pc-2]

Inspired розповідає про корисні додатки для iOS та Android, які здатні покращити якість життя. Цього тижня підбираємо додатки, які допомагають розслабитися, зняти стрес, зосередитися на важливому та добре спати.

 

Headspace

Цей простий додаток з приємним дизайном і веселими персонажами – один з найпопулярніших серед додатків для медитації. Його автор Енді Паддікомб, колишній буддійський монах, мав на меті зробити медитацію доступною для кожного в повсякденному житті, незалежно від релігії. Тому додаток підходить для новачків, адже доступно пояснює користувачам кожен наступний крок.

Headspace допоможе швидко розслабитися як вдома, так і на робочому місці, а процес медитації займатиме від 3 хвилин. Додаток пропонує розпочати з основ, а далі підбирати медитації для будь-якої зі своїх цілей або емоційних переживань – для зменшення відчуття тривоги чи депресії, для досягнення спокою або щастя, для ефективності на роботі чи мотивації в спорті. Більшість з них доступні лише за передплатою, проте і в безкоштовній версії є багато можливостей.

Relax Melodies

Розробники додатку обіцяють, що він допоможе розслабитися і покращити сон. Для цього в доступі у користувачів є велика галерея природних шумів, серед яких шурхіт листя, шум вітру, спів пташок, звуки дощу та хвиль океану. Всі ці звуки можна поєднувати між собою, регулюючи гучність, або ж обирати композиції, створені іншими користувачами.

Relax Melodies пропонує функції не лише для засинання, а й для медитації. Наприклад, в безкоштовному доступі є заняття для заспокоєння розуму, вивчення свого тіла, а також проста дихальна вправа, яка допоможе зняти напругу перед сном.

Додаток підійде не лише тим, хто має проблеми зі сном, а й тим, хто прагне не відволікатися під час роботи.

Calm

Мета цього додатку – покращити сон, допомогти сфокусуватися на важливому та загалом покращити якість життя завдяки тренуванню усвідомленості. Calm пропонує багато планів з простої медитації на кожен день: для досягнення спокою, покращення сну, стосунків з людьми чи персонального зростання.

У цьому додатку можна розслабитися та відволіктися від справ і тривог під звуки різних природних шумів: вогнища, гірського озера, хвойного лісу чи пташок. Також для користувачів у вільному доступі є колекція розповідей на ніч та музики для релаксації або ж, навпаки, для сфокусованої роботи. А ще додаток простий у користуванні та має гарний дизайн.

Фото: Headspace, Relax Melodies, Calm

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: