Меню & пошук

[ads-pc-2]

Які технології і гаджети допомагають вчитися більш ефективно
12 Вересня, 2019
Автор: Inspired special

Технології розвиваються неймовірно швидко, тож як виглядатиме освіта майбутнього – надзвичайно цікаве питання. Уже зараз ті пристрої, які діти використовують для ігор і розваг, можна застосовувати як потужний навчальний інструмент. Ми зазирнули в майбутнє та побачили, як буде виглядати шкільна освіта вже за 2-3 роки.

Спільно з офіційними реселлерами техніки Apple в Україні розповідаємо про новинки освітніх технологій та гаджети, які допомагають краще вчитися.

3D-друк

розвиває уяву​

Протягом останніх кількох років у школах Європи та США використовують 3D-друк для вивчення точних і природничих наук. Діти самостійно створюють прототип об’‎єкта та отримують готовий макет, який можна показати в класі, наприклад, рельєф місцевості або кістки динозавра.

Робототехніка

вчить базових знань із програмування

Робототехніка дозволяє школярам програмувати без допомоги викладача. У планшетах прописані алгоритми, за якими можна складати код, під’єднати роботів та запустити їх. Така можливість доступна навіть найменшим: сферичними роботами Dash & Dot керують малюки з трирічного віку.

Так діти отримують базові знання з програмування, розвивають логічне мислення, вчаться самостійно виявляти допущені помилки та оперативно їх виправляти.

 

Доповнена реальність

робить історію захопливою

Доповнена реальність допомагає спостерігати клітинну будову в біології, тектонічні процеси в географії або великий вибух в астрономії. Просто навівши екран планшета на порожній стіл, діти вивчають історичні битви. Можна роздивитися як глобальні моменти – оцінити масштаби та розташування сил, стратегію і тактику ведення бою, так і сфокусуватися на деталях – розглянути спорядження воїна і його зброю, перейнятися культурним духом епохи. Так історія перестає бути сухим переліком дат і статичних картинок, а стає живою та реалістичною.

Софт

допомагає стати музикантом без інструментів

Додаток Garage Band дозволяє зробити перші кроки в навчанні нотній грамоті та спробувати різні музичні інструменти. Вивчати сольфеджіо, розвивати почуття ритму, користуючись метрономом, складати музику, записувати її, редагувати, накладати спецефекти та багато іншого — все це доступно на планшеті.

На виставці учні виконували популярні музичні композиції на iPad, розподіливши між собою ролі гітаристів, клавішників, барабанщиків.

Додаток дає дітям на початковому етапі можливість визначитися з музичним інструментом, а батькам – заощадити на покупці дорогої та важкої акустики.

Які гаджети потрібні?

Акція «Back to school» триватиме до кінця вересня. Можна придбати MacBook Air та MacBook Pro за спеціальними цінами, а iPad Air разом зі Smart клавіатурою-обкладинкою – зі знижкою до 40%.

Для найскладніших завдань:

MacBook Air або MacBook Pro

Високопродуктивна графіка і процесори, передові накопичувачі та модулі пам’‎яті, а також дисплей Retina – на Mac можна реалізувати проєкт будь-якої складності. Компактний розмір, легкий, тонкий та міцний корпус дозволяють носити пристрій у школу.

Для творчості без обмежень:

iPad Air в комплекті зі Smart Keyboard

iPad тонкий і важить менш як 500 грамів. Із таким пристроєм дуже зручно ходити на уроки та позакласні заняття. Алюмінієвий корпус unibody міцний і надійний. Заряду акумулятора вистачає на 10 годин роботи, тобто на цілий день активного навчання та творчості.

Для спорту та активного відпочинку:

Apple Watch Series 4

Аксесуар з найбільшим екраном в лінійці Apple Watch допомагає досягати успіхів у спорті, мати будь-яку потрібну інформацію «під рукою» і завжди залишатися на зв’‎язку.

Акційні пропозиції діють у всіх офіційних точках роздрібного продажу Apple: iOn, «Алло», Comfy, «Цитрус», Moyo, «Фокстрот», «Ельдорадо», Vodafone і КТС.

МАТЕРІАЛ ПІДГОТОВЛЕНО ЗА ПІДТРИМКИ
ASBIS
поділитися
Twitter
Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: