Меню & пошук

До 2021 країни можуть ввести податок на пластик – дослідження

До 2021 країни можуть ввести податок на пластик – дослідження

Деякі країні будуть змушені ввести податок на пластик


[ads-pc-2]

До 2021 року деякі країни будуть змушені ввести податок на пластик,  пише Waste Management Review з посиланням на дослідження Credit Suisse.

Маркована пластикова упаковка може стати одним з найсерйозніших викликів для людства. Credit Suisse прогнозує, що для вирішення проблеми державам доведеться вводити податок на пластик. Зокрема, очікується, що такий податок в найближчі кілька років з’явиться в Австралії.

Щороку Австралія експортувала 4,2 мільйони тонн переробленого пластику, а 1,2 мільйони йшли до Китаю. Проте нещодавно Китай заборонив імпорт 24 видів відходів, тому більша частина переробленого пластику залишатиметься в Австралії. Аби справитися з цим, країні доведеться спонукати бізнеси використовувати перероблений пластик для виробництва нових продуктів.

Ця проблема зачіпає не лише Австралію. У звіті Credit Suisse йдеться про те, що збільшення кількості пластику, який може бути перероблений, без ринку збуту та можливості використати його повторно призводить до того, що ще більше пластику будуть відправляти на полігони.

«Пластикові упаковки стали найскладнішою екологічною проблемою нашого часу. Жоден вид пластику зараз не піддається біологічному розкладу, він просто збирається на полігонах або у довкіллі, але не розкладається», – йдеться у звіті.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: