Меню & пошук

Львівські програмісти запустили сканер для Android, що розпізнає російські товари

Львівські програмісти запустили сканер для Android, що розпізнає російські товари

1897420332

Група львівських програмістів розробила додаток Boycott Scanner, що дозволяє сканувати та розпізнавати товари на предмет їх російського походження. Мобільний додаток уже зараз можна завантажити для пристроїв на Android, а незабаром очікується версія і для смартфонів від Apple.

Особливістю цього додатку є те, що він не потребує постійного доступу до мережі.  Для того, аби перевірити походження товару варто знайти його назву у переліку, або сфотографувати логотип. Якщо продукт російський, то на екрані телефону з’явиться попереджувальний знак: трикутник або квадрат червоного кольору. Виявляється, російські товари часто маскуються під штрих-кодами інших країн, і одного цього параметру вже недостатньо. Щоб зрозуміти, чи зроблений товар в Росії, необхідно звірити його логотип та назву з базою.

b1

b2

“Над цією програмою ми з друзями працювали близько трьох місяців і вже місяць вона у вільному доступі. Вона розрахована для телефонів на базі Android. Зараз ми працюємо над тим, щоб розробити аналогійну програму для iOS”, – розповів один із співрозробників програми виданню Тvoemisto. Програма постійно удосконалюється і доповнюється. Кожен користувач може додати до переліку новий продукт, надіславши його через меню “Додати новий логотип”.

Кампанія з бойкоту російських товарів почалася навесні 2014 року – одразу після початку анексії Росією Криму та військової агресії на сході України.

Flashmob_Oggi

Флешмоб біля магазину російського бренду OGGI у Києві, вересень 2014

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: