Меню & пошук

Львівські програмісти запустили сканер для Android, що розпізнає російські товари

Львівські програмісти запустили сканер для Android, що розпізнає російські товари

[ads-pc-2]

1897420332

Група львівських програмістів розробила додаток Boycott Scanner, що дозволяє сканувати та розпізнавати товари на предмет їх російського походження. Мобільний додаток уже зараз можна завантажити для пристроїв на Android, а незабаром очікується версія і для смартфонів від Apple.

Особливістю цього додатку є те, що він не потребує постійного доступу до мережі.  Для того, аби перевірити походження товару варто знайти його назву у переліку, або сфотографувати логотип. Якщо продукт російський, то на екрані телефону з’явиться попереджувальний знак: трикутник або квадрат червоного кольору. Виявляється, російські товари часто маскуються під штрих-кодами інших країн, і одного цього параметру вже недостатньо. Щоб зрозуміти, чи зроблений товар в Росії, необхідно звірити його логотип та назву з базою.

b1

b2

“Над цією програмою ми з друзями працювали близько трьох місяців і вже місяць вона у вільному доступі. Вона розрахована для телефонів на базі Android. Зараз ми працюємо над тим, щоб розробити аналогійну програму для iOS”, – розповів один із співрозробників програми виданню Тvoemisto. Програма постійно удосконалюється і доповнюється. Кожен користувач може додати до переліку новий продукт, надіславши його через меню “Додати новий логотип”.

Кампанія з бойкоту російських товарів почалася навесні 2014 року – одразу після початку анексії Росією Криму та військової агресії на сході України.

Flashmob_Oggi

Флешмоб біля магазину російського бренду OGGI у Києві, вересень 2014

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: