Меню & пошук

Білл Гейтс порадив п’ять книжок на літо

Білл Гейтс порадив п’ять книжок на літо

Що читати у спекотні дні


[ads-pc-2]

Білл Гейтс порадив п’ять книг для літнього читання у своєму блозі.

Бізнесмен попереджає, що жоден з цих творів не можна назвати легким для читання, проте радить приділити час для них під час літньої відпустки.

1. Upheaval, Джаред Даймонд

Автор досліджує, як суспільства реагують на моменти криз, такі як громадянські війни та іноземні загрози. За словами Гейтса, попри те, що сюжет книги виглядає дещо депресивним, після прочитання він відчував оптимізм щодо можливості людей вирішувати різні проблеми.

2. Nine Pints, Роуз Джордж

Книга британської журналістки, що розповідає цікаві факти про кров.

3. A Gentleman in Moscow, Амор Тоулз

Гейтс радить читати цю книжку навіть тим, хто не дуже любить читати про Росію, як і він сам. A Gentleman in Moscow про людину, засуджену до довічного ув’язнення під домашнім арештом у Москві. За словами мільярдера, книжка смішна, розумна та оптимістична.

4. Presidents of War, Майкл Бешлосс

Книжка розповідає про війну у В’єтнамі та про інші конфлікти, у яких брали участь США між XIX століттям і 1970-ми роками.

5. The Future of Capitalism, Пол Кольє

На думку Гейтса, аналіз проблем капіталізму в цій книзі цікавіший, ніж запропоновані вирішення проблем, але її варто читати, аби зрозуміти, що може чекати на капіталізм у майбутньому.

Для тих, хто шукає типову «літню» книжку, Білл Гейтс радить почитати «Результат Розі» (The Rosie Result) Грема Сімсіона, а також інші книжки трилогії − «Ефект Розі» та «Проект Розі».

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: