Меню & пошук

Foodpanda – доставка їжі з найкращих закладів Києва

Foodpanda – доставка їжі з найкращих закладів Києва

[ads-pc-2]

foodpanda

Погодьтесь, не кожного вечора у нас є настрій щось готувати, коли ми приходимо втомлені додому з роботи. Або ж навпаки, коли ми на роботі і в нас так багато справ, що, здається, відійти на 30 хв. обідньої перерви – зіпсувати все. На щастя, не треба себе мучити, адже існує цікаве вирішення цієї проблеми – сервіс доставки їжі Foodpanda.

Ринок сервісів доставки в Україні почав стрімко розвиватися за останні кілька років, і це не дивно. В людей все менше часу та можливостей йти на повноцінні обіди, і все більше технологій, що спрощують це завдання. Як втриматись від спокуси замовити щось собі навіть на вечерю додому? :) В базі Foodpanda – кілька десятків відібраних закладів, що можуть запропонувати вам різноманітне меню: від суші і піци до сандвічів та європейської кухні. Достатньо вказати лише свою локацію, і Foodpanda автоматично покаже вам пропозиції з найближчих ресторанів, їхню вартість та швидкість доставки. Це дійсно зручно, бо, наприклад, коли у вас немає часу на обід, його можна заздалегідь замовити на своє робоче місце.

Foodpanda збирає замовлення не лише через сайт, а і через однойменні Android та iPhone додатки: всього у кілька кліків ви можете обрати, що замовити. Сервіс, до речі, враховує акції happy hours у деяких ресторанах, тож шанс зекономити є і у вас. Сортувати знайдені заклади можна за ціною, часом доставки або типом кухні. В базі даних присутні вже такі відомі заклади, як McDonald’s, KFC, Casta, Сушия, Челентано, Тарас Бульба та багато інших.

1 (1)

Сервіс працює не лише в Україні, а й 27 країнах світу, що, без сумніву, стане корисним у подорожах. В переліку партнерів Foodpanda – понад 15000 ресторанів, які допомогли нагодувати 3 млн людей за останній рік.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: