Меню & пошук

Airbus запустить 900 супутників для інтернет-доступу на всій Землі

Airbus запустить 900 супутників для інтернет-доступу на всій Землі

[ads-pc-2]

Web

Компанія Airbus має намір спроектувати та запустити у космос 900 супутників, які будуть забезпечувати інтернет-доступ на всій території нашої планети. 

В рамках глобальної ІТ-ініціативи, над якою також працюють компанії OneWeb, Virgin Group і Qualcomm, планується створити глобального інтернет-провайдера, який надаватиме доступ до мережі з будь-якої точки Землі. Згідно з задумом авторів проекту, інтернет-зв’язок повинен бути присутнім будь-де – від важкодоступних гірських регіонів до мегаполісів.

Перші 700 супутників планується вивести на орбіту вже у 2018 році. 200 інших супутників будуть запускатись лише при необхідності замінити тих, що вийдуть з ладу на орбіті. Частина супутників буде запущена з використанням системи LauncherOne, яку розробляє компанія Virgin Galactic.

Це вже третя ініціатива, в якій планується використання супутників для “всесвітнього інтернету”: схожі проекти уже готує Google – роздача інтернету через літаючі дрони, Tesla – інтернет-доступ через систему супутників, а також Facebook.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: