Меню & пошук

Переможці конкурсу від Inspired та Sharm.lviv.ua

Переможці конкурсу від Inspired та Sharm.lviv.ua

[ads-pc-2]

Минулого місяця ми анонсували свій другий конкурс, який приурочили до свята весни та краси – 8 березня. Ось трохи статистики, яку сьогодні можна озвучити:

  • конкурс тривав 2 тижні
  • ми отримали 166 фотографій від дівчат з усієї країни
  • дівчата отримали кілька десятків сердечок та нових шанувальників на Вконтакте :)

Нагадаємо, за умовами конкурсу, переможців має бути два – одного обирає журі у складі редакції Inspired та запрошених блогерів, а іншого переможця обирає наш партнер – інтернет-магазин парфумів Sharm.lviv.ua. Вибір був справді нелегкий: фотографій дуже багато, всі дівчата гарні та позитивні, але умови є умови. Тому сьогодні, в день 8 березня ми раді оголосити наших переможниць! 

Отже, за підсумками голосування журі переможцем стала Оля Пасічник з теплим та щирим фото:

Оля набрала 38 балів у голосуванні журі, і вона отримує сертифікат на покупку парфумів в інтернет-магазині Sharm на суму 250 грн.

Ось як виглядає рейтинг десяти дівчат, що набрали найбільше балів від журі у нашому конкурсі:

Оля Пасічник 38
Таня Ладан 31
Альона Черняхова 26
Катя Мариненко 25
Наташа Скупейко 23
Наталка 21
Альона Фуцур 21
Олександра 20
Крістіна 16
Альона Павловська 15

Другою переможницею стала Наталя Скупейко, яка була обрана з-поміж усіх нашим партнером, магазином Sharm. Вона отримує сертифікат на покупку парфумів на суму 100 грн.

Однак і це ще не все. Ми вирішили, що було б дуже шкода, якби такі гарні дівчата отримали так мало призів. Тому дівчата, що зайняли друге та третє місця за результатами голосування журі, а це Таня Ладан та Альона Черняхова, також отримують сертифікати від Sharm на суму у 100 грн кожна.

Один з учасників журі, Ігор, також виявив бажання взяти інтерв’ю у двох переможниць, Олі та Наталі, для свого блогу vorobus.com. Таким чином, дівчата можуть готуватися до першої слави :)


На цьому дякуємо вам за той настрій, який тривав останні два тижні та неперевершену красу і позитив, яку ви нам дарували, дівчата. Залишайтесь такими ж гарними, і будьте позитивом для своїх близьких.

Стежте за оновленнями Inspired на нашому сайті, а також сторінках у Facebook, Twitter i Вконтакте – це не останній конкурс цього року ;)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

17 коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: