Меню & пошук

Покращує ефективність персоналу та екологію: науковці про чотириденний робочий тиждень

Покращує ефективність персоналу та екологію: науковці про чотириденний робочий тиждень

Тільки у Великій Британії це могло б заощадити $130 мільярдів


[ads-pc-2]

Чотириденний робочий тиждень може суттєво скоротити витрати державних економік по всьому світу та покращити екологічну ситуацію. Таку інформацію оприлюднили науковці Henley Business School у результаті масштабного дослідження 250 британських компаній, пише Independent.

Майже дві третини (64%) роботодавців, хто вже випробував схему чотириденного робочого тижня, повідомили про покращення продуктивності персоналу.

Дослідження також продемонструвало: такий стиль роботи збільшив загальну якість життя працівників. У понад 78% підприємств стверджують: персонал був щасливішим, стресостійкішим (70%) та менше хворів (62%).

Із додатковим вихідним днем 40% працівників витратили час на розвиток професійних навичок. А 25% заявили, що використовували свій вихідний для волонтерської діяльності.

Згідно з дослідженням, чотириденний тиждень також матиме позитивний вплив на навколишнє середовище. Наприклад, працівники в середньому їздять біля 557,8 мільйона миль на тиждень. Тож додатковий вихідний призведе до зниження рівня транспортних викидів у повітря. Відповідно, скоротяться потреби у викопному паливі та інших ресурсах.

Водночас, 73% роботодавців стурбовані змінами та необхідністю модернізації виробничого процесу. А 45% працівників заявили, що бояться, що керівництво вважатиме їх ледарями.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: