Меню & пошук

10 цитат про життя від Боба Марлі

10 цитат про життя від Боба Марлі

[ads-pc-2]

Bob Marley

Сьогодні на світ з’явилася людина, яка стала найвідомішим виконавцем у стилі реггі, і як багато з вас вже здогадалися, це – Боб Марлі. Він зробив величезний внесок у розвиток цього стилю, і незабаром його музика стала популярною в усьому світі. Навіть після того, як музикант покинув цей світ, беззаперечно,  його творчість і досі надихає та не полишає серця прихильників сонячних ритмів. 6 лютого в усьому світі відзначається, як день ямайської музики  У сьогоднішньому записі, декілька думок легендарного виконавця, які не залишать вас байдужими.

«Якщо ти здобудеш весь світ, але втратиш свою душу, це не варте того. Мудрість краще, ніж срібло або золото». Є речі, які ти не купиш за гроші, тому не продавай у собі людину.

«Хіба ти не знаєш, що якщо одні двері закриті, то є безліч інших, які відкриті»? Вірте у себе та свої сили. І пам’ятайте, що шляхів завжди є декілька, а ваше завдання – віднайти той, що буде ближче вашому серцю.

«Ми маємо по-справжньому кохати один одного, жити у світі гармонії. Замість цього ми сваримося та воюємо. Так не має бути».

Ніколи не забувайте. «Найкраща дуга на тілі жінки – це її посмішка». Та намагайтесь посміхатися якомога частіше, адже дійсно, ніщо не замінить щиру добру добру посмішку, у відповідь на яку, хочеться посміхнутися.

 «Створювати музику – це життя, яким я маю жити». У кожного з нас є своє покликання і варто відчути у собі цю жилку, та рухатися у її напрямку. І неважливо, що це буде. Головне – ставтесь з любов’ю та самовіддачею до своєї справи .

«Перед тим як показувати пальцем, будь впевненим, що твої руки чисті». Не обговорюйте і не висміюйте інших. У цьому лише самі мінуси, по-перше, це вам не пасує, а по-друге, ніколи не кажи про людину погано, особливо коли не знаєш мотивів її вчинків.

«Ідеальних хлопців не існує, але завжди є один, ідеальний для тебе». Не створюйте і не шукайте собі ідеалів, це марна справа. Придивіться навколо, можливо, ідеально – це коли ти можеш бути поруч із людиною самим собою.

Будьте уважними та завжди дивіться по різним сторонам, наче переходите дорогу. Адже «життя – це одна велика дорога, де величезна кількість знаків».

«Уникай ненависті, зла та заздрощів». Тоді і вони тебе оминатимуть.

«Коли коріння міцне, то і плоди будуть солодкими». Якщо хочеш, щоб світ навколо тебе став краще – почни з себе. Щоб досягти великих результатів у справі, треба неабияке терпіння, рішучість та наполегливість. Тож не розпилюйся на дрібниці, а починай працювати над собою. І незабаром зміни тебе приємно здивують.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: