Меню & пошук

Канадські науковці розробили вегетаріанський котячий корм

Канадські науковці розробили вегетаріанський котячий корм

Лабораторний продукт вирощений без жодної тваринної клітини


[ads-pc-2]

Канадський стартап «Because Animals» презентував інноваційний «вегетаріанський» котячий корм. За словами розробників, унікальність продукту – у відсутності в його складі будь-яких тваринних клітин. Про це пише Plant Based News.

За словами науковців, нинішнє лабораторне м’ясо для тваринних кормів, яке вирощується штучно, все одно не вважається чистим вегетаріанським продуктом. Адже там присутній тваринний компонент – теляча сироватка (FBS). Її беруть у вагітних корів на фермах. Тому такий процес вчені називають неетичним.

Крім того, на виробництво котячої їжі часто йде продукція з мертвих або хворих тварин, яких до цього часто годують антибіотиками. А заводи з виробництва кормів щороку забруднюють довкілля викидами.

Через це канадські розробники запропонували взагалі відмовитися від вирощування м’яса в сільському господарстві та перейти винятково на лабораторні умови.

У «Because Animals» стверджують, що розробили штучне м’ясо, максимально наближене до тканин мишей. З нього й планують створювати поживний і вітамінний корм.

Початок продажів екокорму запланований на 2020 рік.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: