Меню & пошук

Останній бій Месників, мандрівка Гогена та нова екранізація Стівена Кінга: прем’єри квітня

Останній бій Месників, мандрівка Гогена та нова екранізація Стівена Кінга: прем’єри квітня

[ads-pc-2]

Повернення Хеллбоя, мандрівка Гогена на Таїті, завершення історії Marvel та велич французької революції у «Один король – одна Франція» – разом з KyivMusicFilm розповідаємо про головні прем’єри квітня.


Дон Кіхот    

коли: 2 та 5 квітня

країна: Велика Британія

режисер: Людвіг Мінкус

жанр: балет

Історія Сервантеса про незграбного лицаря Дона Кіхота надихала багатьох авторів на створення власних інтерпретацій і додаткових сюжетів. Маріус Петіпа створив хореографію для балету, що розповідає історію мандрівника з Ла-Манчі, який після кількох прочитаних лицарських романів вирушає у подорож за подвигами. Він закохується у дочку шинкаря Кітрі, яка здається йому прекрасною Дульсінеєю. Але він навіть не здогадується, що вона кохає цирульника Базиля. Веселі пригоди закінчуються весіллям Кітрі та Базиля й повним крахом романтичних мрій Дона Кіхота.


Гоген на Таїті

коли: 3 та 4 квітня

країна: Італія

режисер: Клаудіо Полі

жанр: документальний

У 1891 році Поль Гоген залишає Марсель та вирушає на Таїті. Ця мандрівка стає для нього новим поштовхом у пошуку автентичності та свіжого погляду на звичайні речі, які він знайде серед мальовничих пейзажів далекого острова. Гоген вирушає за океан та потрапляє до нової цивілізації, повного антипода французької культури, яка з часом остаточно сформувала його стиль та перетворила на одного з найвидатніших художників сучасності.


Вулкан

коли: з 4 квітня

країна: Україна, Німеччина, Монако

режисер: Роман Бондарчук

жанр: драма, комедія

Лукас працює перекладачем у київському офісі ОБСЄ. Криза середнього віку
не дає зосередитися на роботі, тож він буває неуважним. Виїхавши
з моніторинговою групою на кордон із Кримом, він губиться та опиняється
у невеличкому південному містечку. Тут йому дає прихисток місцевий дивак Вова. Відірваний від звичного середовища, Лукас починає бачити новий сенс у незрозумілих до того речах та повертає собі бажання жити.


Один король – одна Франція

коли: 4 квітня

країна: Франція, Бельгія

режисер: П’єр Шоллер

жанр: драма


«Свобода рівність братерство». Саме під таким гаслом пройшла Велика французька революція – одна з найважливіших подій в історії Франції й усього світу. У 1789 році весь світ сколихнуло взяття Бастилії. Люди почали розуміти, що у них є права, що вони не повинні бути рабами в руках держави. Тоді, коли все валиться, коли старий лад змінюється чимось абсолютно новим, кожна людина буде стояти за себе та за своїх рідних. Ми побачимо всі ці події очима однієї закоханої пари – Базиля та Франсуази. Їхня спільна доля безпосередньо залежить від усього того, що відбувається навколо – як і доля цілої Франції.


Шазам!

коли: 4 квітня

країна: США

режисер: Девід Ф. Сандберґ

жанр: бойовик, пригоди, фантастика

Біллі Бетсон, звичайний підліток з непростою долею, був обраний стати супергероєм – Шазамом. Варто йому тільки сказати це слово, як він перетворюється на дорослого чоловіка. Разом зі своїм другом Біллі він намагається зрозуміти, які ж сили є у Шазама.


Хеллбой

коли: з 11 квітня

країна: США

режисер: Ніл Маршалл

жанр: бойовик, пригоди, фантастика

Довгоочікуване повернення Хеллбоя після десятирічної перерви. Цього разу він вирушить в Англію, де йому доведеться стати до двобою з дружиною Мерліна, могутньою Кривавою королевою. Відомо, що результатом цієї битви може стати знищення усього людства. Тож Хеллбою доведеться докласти максимум зусиль, аби зберегти планету від спустошення.


Приватна війна

коли: з 11 квітня

країна: США, Велика Британія

режисер: Метт Гейнеман

жанр: біографія, драма, військовий

Фільм розповідає про життя відомої воєнної кореспондентки Мері Колвін, яка висвітлювала події з найнебезпечніших і гарячіших точок світу. Події фільму охоплюють період з 2001-ого і по 2012 рік. У центрі сюжету відома на весь світ англійська журналістка Мері Колвін, яка після отримання серйозної травми стикається з великими психологічними проблемами. Але в підсумку, всупереч постійному стресу, Колвін відправляється в гарячі точки, намагаючись розповісти всьому світу про страшні жахи кривавого режиму того чи іншого диктатора.


Кладовище домашніх тварин

коли: з 4 квітня

країна: США

режисер: Денніс Відмайер, Кевін Колш

жанр: жахи

Лікар Луїс Крід разом з дружиною Рейчел та двома дітьми переїздить у заміський будинок. Сусід розповідає йому, що поблизу знаходиться кладовище домашніх тварин і не варто туди зайвий раз ходити. Про місцевість ходять різні чутки і, найімовірніше, не безпідставні. За легендою, тут колись було індіанське кладовище і кожний похований на ньому покійник оживає.


На висоті

коли: 18 квітня  

країна: США, Велика Британія, Франція, Німеччина, Польща

режисер: Клер Дені

жанр: драма, фантастика

У майбутньому людство буде подорожувати далеко за межі Сонячної системи. На одну дуже небезпечну місію відправили кілька незвичайних чоловіків і жінок. Суть завдання – в тому, щоб потрапити в найближчу до нашої планети чорну діру. На таку місію відправити могли тільки людей, яким нічого втрачати: це злочинці, яким присудили довічне ув’язнення. Тепер вони, так би мовити, «відбувають термін» на космічному шатлі, який несе їх до цього величезного об’єкта у Всесвіті.


Код червоний

коли: 18 квітня  

країна: Велика Британія

режисер: Тревор Нанн

жанр: драма, біографія, трилер

Джоан Стенлі була однією з найкращих студенток Кембриджського університету. Вона прийшла туди в 1948-му році і через успіхи в навчанні потрапила до групи науковців, які працювали над створенням нової потужної зброї. Доля звела її з політично активним юнаком, комуністом Левом Галичем. Він зміг переконати дівчину у злочинних намірах такої наукової роботи. Прагнучи миру та розуміючи смертоносність новітніх напрацювань у цій галузі, дівчина погодилась передавати секретну інформацію, як її навчив приятель.


З божої волі 

коли: з 18 квітня

країна: Франція, Бельгія

режисер: Франсуа Озон

жанр: драма

Колись ці троє були друзями дитинства – Олександр на прізвисько Католик, авантюрист Франсуа та чутливий Жиль. Тепер їм по 40 років, вони зіткнуться один з одним, щоб поділитися життєвим досвідом та поставити під сумнів шлюб і кар’єру.


Месники: Завершення

коли: з 25 квітня

країна: США

режисер: Ентоні Руссо, Джо Руссо

жанр: фантастика, бойовик, пригоди, Marvel

Кожна історія має своє завершення – попереду епічний фінал найвеличнішої історії у Всесвіті Marvel. Чи зможуть Месники зупинити Таноса, зважаючи на великі втрати у своїх рядах? І чи вдасться вціліти людству у цьому масштабному протистоянні?


Леонардо

коли: 25 квітня

країна: Італія

режисер:  Франческо Інверніцці

жанр: документальний

Леонардо да Вінчі можна сміливо віднести до списку найунікальніших людей усіх часів. Він відомий не лише як один з найвідоміших художників і скульпторів Італії, а також як видатний вчений, дослідник, інженер, хімік, анатом, ботанік, філософ, музикант і поет. Його твори, відкриття та дослідження на кілька століть випередили свій час, а самого да Вінчі називають архетипом «людини епохи Відродження» і універсального генія. Фільм «Леонардо» – це новий погляд на спадщину легендарного італійця, що отримала нове життя після кількох століть наукового вивчення кодів Леонардо да Вінчі.


Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів

коли: 17-21 квітня

жанр: фестиваль короткого метру

Одним з головних мотивів цьогорічного Kyiv International Short Film Festival стануть буремні та романтичні події, що відбувалися 30 років тому і неабияк вплинули на наше сьогодення: падіння Берлінської стіни, зародження нових демократій у Східній Європі й занепад останніх форпостів комуністичної імперії. Ці та інші теми знайдуть відображення в більш ніж 30 програмах фестивалю. Вони допоможуть поглянути на звичні речі, віднайти в них нові відтінки та навчать не боятися інакшості у всіх її проявах: бунтарських поглядах, відвертості, бажанні пізнати себе та відкрити себе іншим.  

 

 

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: