Меню & пошук

Нова Зеландія заборонить використання одноразових пакетів

Нова Зеландія заборонить використання одноразових пакетів

Боротьба з пластиком як вона є


[ads-pc-2]

Нова Зеландія анонсувала заборону використання одноразових пластикових пакетів. Про це повідомляє Mashable.

У ритейлерів є шість місяців на відмову від пластикових пакетів. Після цього за використання пакетів накладатимуться штрафи. Максимальний штраф складе 100 тисяч новозеландських доларів (1 мільйон 800 тисяч гривень).

«Ми поступово відмовляємося від використання пластикових пакетів, щоб ми могли краще доглядати за навколишнім середовищем та вберегли репутації чистої, зеленої країни», – заявила Прем’єр-міністрка Нової Зеландії Джасінда Ардерн.

Рішення заборонити використання пластикових пакетів є реакцію на вимоги суспільства. Цього року 65 тисяч австралійців підписали петицію про заборону пакетів, вони також проходили маршем у Веллінгтоні.

Лейбористська партія Нової Зеландії, яка володіє більшістю в новозеландському парламенті, опублікувала твіт про заборону пластикових пакетів.

У Новій Зеландії один з найбільших показників виробництва міських відходів у розвинутому світі: кожен громадян використовує близько 154 пакетів щороку.

Нагадаємо, впливові футбольні клуби починають створювати форму з переробленого океанічного пластику. Пояснювали, чому і для чого це роблять.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: