Меню & пошук

NASA шукає добровольців, які проведуть у ліжку 60 днів за $19 тис

NASA шукає добровольців, які проведуть у ліжку 60 днів за $19 тис

Експеримент відбудетьс в Кельні


[ads-pc-2]

NASA спільно з Європейським центром управління космічними польотами оголосили про пошук добровольців, які проведуть лежачи у ліжку 60 днів. Учасники експерименту отримають по 19 тисяч доларів, про це пише New York Post.

Таким чином науковці хочуть дослідти стан невагомості та його вплив на організм. В земних умовах найзручніше його вивчати саме тоді, коли піддослідний перебуває у положенні лежачи.

Експеримент розпочнеться у вересні цього року в німецькому місті Кельн, добровольці будуть лежати на спеціальній м’якій платформі під нахилом, так щоб ноги були трохи вище за голову. Організатори експерименту запевнили, що щодня учасники будуть проводити по 30 хв в спеціальній центрифузі, щоб забезпечити відтік крові назад до ніг.

В положенні лежачи треба буде в тому числі приймати іжу та душ. Науковці при цьомукажуть, що учисники зможуть читати книги, дивитися серіали, фільми, чи навіть слухати онлайн-курси.

Команда дієтологів проекту розробить для добровольців спеціальний раціон, щоб ті не набрали вагу. Після двох місяців в положенні лежачи, учасникам забезпечать місяць реабілітації. Всі бажаючі від 24 до 55 років можуть подати заявку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: