Меню & пошук

Шоуранери «Гри престолів» адаптують роман Лю Цисіня «Проблема трьох тіл»

Шоуранери «Гри престолів» адаптують роман Лю Цисіня «Проблема трьох тіл»

Іншими виконавчими продюсерами стануть Райан Джонсон, Бред Пітт і Розамунд Пайк.


[ads-pc-2]

Шоуранери «Гри престолів» Девід Беніофф і Деніел Вайсс розроблять для Netflix багатосерійну адаптацію трилогії китайського письменника-фантаста Лю Цисіня «Проблема трьох тіл», пише Variety. 

Книга Цисіня — це перша частина трилогії «Пам’ять про минуле Землі», в якій розповідається про контакт людства з інопланетною цивілізацією. Події книги починаються після «культурної революції» в КНР, під час якої влада послала в космос сигнали для установки контакту з інопланетним розумом. Один із сигналів зловила цивілізація, яка перебуває на краю загибелі, і тепер прибульці готують вторгнення на Землю. 

«Трилогія Лю Цисіня — це найамбітніша науково-фантастична серія, яку ми читали. Вона починається з подорожі з 1960-х років до кінця часів, від життя на нашій блідо-блакитній точці до далеких країв Всесвіту. Ми з нетерпінням чекаємо можливості провести роки нашого життя, втілюючи в життя екранізацію для глядачів з усього світу», — розповіли Беніофф і Вайсс

Іншими виконавчими продюсерами стануть Райан Джонсон, Бред Пітт і Розамунд Пайк.

У 2015 році роман «Проблема трьох тіл» став володарем премії «Г’юго» як найкращий фантастичний роман року. Його назва відсилає до однієї з нерозв’язних в аналітичному вигляді задач небесної механіки. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: