Меню & пошук

В Малайзії побудують екологічне місто майбутнього на трьох штучних островах

В Малайзії побудують екологічне місто майбутнього на трьох штучних островах

Кожен з острівних округів стане домівкою для від 15 000 до 18 000 жителів.


[ads-pc-2]

Архітектурна компанія BIG презентувала проєкт міста майбутнього BiodiverCity у малайзійському штаті Пінанг, пише Dezeen. Три штучні острови побудують біля північно-західного узбережжя півострова Малакка. 

Мета BiodiverCity — створити місто, яке буде сприяти сталому економічному та культурному процвітанню , одночасно захищаючи біорізноманіття прибережних зон. Кожен з острівних округів  стане домівкою для від 15 000 до 18 000 жителів, і всі вони будуть залежати від місцевих водних ресурсів, поновлюваних джерел енергії і утилізації відходів.

Будівлі в місті в основному будуть побудовані з використанням бамбука, малайзійської деревини та «зеленого бетону» з перероблених матеріалів. Навколо будівель і районів буде мережа екологічних коридорів, які будуть використовуватися як заповідники і парки для підтримки біорізноманіття.

«BiodiverCity стане новим стійким глобальним напрямком, де забезпечений культурний, екологічний і економічний ріст, і де люди і природа співіснують в одному з найбільш біорізноманітних місць на планеті на південному березі острова Пінанг», — сказали в компанії BIG.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: