Меню & пошук

Як встигати читати по одній книзі щотижня?

Як встигати читати по одній книзі щотижня?

[ads-pc-2]

7644893148_aea1c22cf0_b

Це набагато простіше, ніж ви думаєте, і ви можете застосовувати запропонований метод для досягнення будь-яких цілей і навчання чому завгодно. Грі на піаніно, вивчення нової мови, танцям. 

1. Складіть план читання

Визначте книгу, з якою будете працювати. Це допоможе вам слідувати меті, так як у багатьох з нас список книг на читання поповнюється швидше, ніж тане.

2. Грамотно обирайте книгу

Беріться за те, що цікаво саме вам. Пам’ятайте про правило 50 сторінок, згідно з яким, якщо книга не цікава на початку, то навряд чи вона стане цікавою далі.

3. Поділ на невеликі кроки

Завдання прочитати товсту книгу за один тиждень може виглядати дещо страшно, діліть звичайну кількість сторінок на шість днів (один день – відпочинок для голови). Таким чином, 300-сторінкова книга ви читатимете всього по 50 сторінок на день, що звучить не так страшно і важко.

4. Спеціальний час

Головна перешкода для всіх подібних починань – постійний брак часу. Тому виділіть спеціальний час в своєму розпорядку, який буде призначений саме для читання.

5. Гнучкість графіка

Не кожна книга містить в собі 300 сторінок. Можуть бути й значно більш товсті книги, здолати які за тиждень просто неможливо. В такому випадку компенсуйте відставання одним або декількома тоншими виданнями, залишаючись таким чином в руслі графіка без збитку для сприйняття прочитаного.

6. Читайте в будь-який вільний момент

Будьте готові прочитати декілька сторінок в будь-яку хвилину. Не прагніть одержувати інформацію великими порціями.

7. Читайте те, що вам цікаво

Якщо ви займаєтеся улюбленою справою і дізнаєтеся нову інформацію на цікаву для вас тему, то процес читання проходить легко і непомітно. У цьому і полягає головний секрет!

Джерело: mann-ivanov-ferber.ru

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: