Меню & пошук

10 речей, якими варто пожертвувати заради щастя

10 речей, якими варто пожертвувати заради щастя

[ads-pc-2]

9205141231_c1aab0b28a_c

Нам не раз казали, що щастя – це усвідомлений вибір. На жаль, часто ми настільки ускладнюємо наше життя, що нездатні усвідомити щастя, навіть якщо воно з’явиться прямо перед нашими очима. Як розсіяти цей туман невизначеності і дізнатися, як виглядає справжнє щастя?

У цій статті хочеться розповісти вам про 10 речей, якими варто пожертвувати заради щастя. 

1. Припиніть турбуватися про те, що про вас думають інші люди

Так, знаю, вам це може здатися дивним і непотрібним – адже людина, як не як, соціалізована персона, яка не бажає бути самотньою. Але постійно турбуватися про те, що про вас думають інші – означає лише даремно витрачати час і сили. Зробити так, щоб всі навколо думали про вас лише добре, не просто складно і практично неможливо, але й не потрібно. Та й взагалі – що вам до того, що про вас думають інші?

2. Досить намагатися догодити всім підряд

Якщо вже танцювати під чиюсь дудку, то тільки під свою. Якщо ви будете впевнено чинити так, як ви вважаєте за потрібне, до вас неодмінно потягнуться люди – і не все підряд, а саме ті, які і повинні бути з вами поруч.

3. Не беріть участі в поширенні чуток

Знайте – ті, які із задоволенням діляться з вами свіжими чутками і плітками, із задоволенням понавигадували б всяких дурниць і про вас. Вірити чуткам – все одно? що робити ставку на коня, якого ніхто ніколи не бачив. Це просто наївно.

4. Досить хвилюватися

Наша енергія йде туди, куди націлені наші думки. Хвилюватися – це витрачати час і енергію на думки про те, що вам би дуже не хотілося побачити втіленим в життя. Краще вже витратити цю енергію на запобігання цього? а якщо це не в ваших силах, просто про все це забути.

5. Позбавтеся від почуття невлаштованості та небезпечності

Коли ми занадто серйозно себе сприймаємо, ми починаємо думати, що всі навколо тільки й чекають, коли ви оступитеся. Досить. Будьте собою – просто собою, і зітріть зі свого обличчя цю похмуро-серйозну міну. Ніхто не стежить за вами. У всякому разі, не настільки пильно.

6. Досить приймати все близько до серця

Якщо чесно, більша частина людей надто захоплена своїми власними життями, щоб їм було хоч якесь діло до того, чим займаєтеся ви. Як казав начальник на моїй першій роботі: «Світ не обертається навколо вас. Велика частина вчинків інших людей не мають до вас ніякого відношення, так що не варто на них реагувати».

7. Досить жити минулим

З усіма нами траплялися неприємності, ми не ідеальні, а тому робили помилки, незважаючи на всі поради батьків, а часом наше життя і зовсім перетворювалося на справжнє пекло. Ви не слухали батьків тоді, так чому ж ви знову і знову прокручуєте їх слова в своїй голові зараз? Знайте, навіть якщо ви робили помилки в минулому, кожна з них лише зробила вас сильнішими.

8. Досить витрачати гроші на речі, які вам зовсім не потрібні, в марній спробі купити щастя

Адже вам дійсно не потрібні всі ці речі. Витрачаючи гроші на речі, які лише захаращують наші будинки, ми просто-напросто марно ускладнюємо наші життя. Іноді чим менше у нас є – тим краще ми живемо.

9. Відмовтеся від гніву

Якщо ви будете і далі тримати в своїй душі розжарений дочиста гнів, рано чи пізно він проплавить в ній діру, яку вже нічим не заповнити. Так позбудьтеся ж від нього – раз і назавжди.

10. Відмовтеся від спроби контролювати всіх навколо

Контроль – лише ілюзія. Насправді світ, у якому ми живемо, нам абсолютно не підпорядковується. І вам буде куди простіше жити, якщо ви приймете цей факт. Навчіться приймати ті зміни, що до добра, і якомога швидше справлятися з тими, що ведуть до гіршого. І найголовніше – навчіться відпускати те, чому не судилося залишитися з вами.

Tamara Star, Huffington Post

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

1 Comment

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: