Меню & пошук

8 Telegram-ботів, що полегшують життя

8 Telegram-ботів, що полегшують життя

Від залізничних квитків до вивчення англійської мови


[ads-pc-2]

Ми уже писали про Telegram-канали з вакансіями, які допомагають знайти нову роботу. Тепер прийшов час зануритися в середовище Telegram-ботів, які спроектовані для того, аби полегшити життя користувачеві.

Цілком ймовірно, деякі з них стануть тобі у нагоді.

Railway Bot

Бот допомагає шукати та моніторити квитки на поїзди Української залізниці. Для того, щоб розпочати пошук, потрібно ввести місце відправлення, місце прибуття та дату. Після цього бот власноруч пошукає квитки, а якщо їх не буде — запропонує встановити моніторинг.

Як тільки потрібні квитки будуть знайдені, бот надішле сповіщення. Купити квитки можна напряму в боті — він сам переадресує на сайт Приватбанку або Укрзалізниці.

Pomodoro Bot

Таймер для роботи по однойменній техніці контролю часу. Методика проста: працюєш певний проміжок часу (5/15/25 хвилин), після чого 3-5 хвилин відпочиваєш. Бот контролює час та рекомендує відпочити, після того як час остаточно вичерпався.

Окрім того можна запустити помодоро-спринт — 100 хвилин безперервної роботи.

Instasave

Бот дозволяє зберігати фото та відео з Instagram. Окрім того можна зберігати також Stories. У якості бонусу — скачування відео з YouTube.

Для того, аби запустити бот, достатньо ввести URL поста в Instagram або ж в YouTube, а далі він зробить усе сам.

Exactly

Бот для вивчення англійської мови. Є декілька функцій. Найпростіша — тлумачення слова. Достатньо просто ввести слово англійською, бот одразу напише його тлумачення, а також знайде до нього кілька синонімів.

Інша функція — вивчення нових слів. Після того, як бот пояснить значення слова, він три-чотири рази запитає, що воно означає. Кожен наступний повтор траплятиметься усе рідше.

iGovBot

Якщо ще досі не оформив біометричний закордонний паспорт, цей бот допоможе зробити це. Він моніторить місця в онлайн-черзі до ДМСУ, а коли знайде потрібний час — надішле сповіщення.

Доступний у 18 містах України, що є його однією з головних переваг.

OpenDataUA

Бот для роботи з відкритими даними: шукає інформацію за ініціалами, назвою чи адресою компанії. Може знайти усе, що зареєстровано на людину/компанію, вміє також працювати з відкритими судовими реєстрами.

ПриватБанк Бот

Приват Банк має аж п’ять телеграм-ботів, кожен з яких виконує іншу функцію. Найпопулярніший — класичний бот, що дозволяє переказувати кошти прямо в месенджері.

Для його активації потрібно прив’язати карту, пройти ідентифікацію, після чого можна користуватися ботом в будь-якому діалозі. Бот доступний лише для клієнтів Приват Банку.

Kyiv Metro Alerts

У першу чергу цей бот знадобиться жителям столиці, адже він інформує про зміни в роботі Київського метрополітену. Оперативно і швидко повідомляє про усе, що трапляється в метро.

Суттєвий мінус: бот підвантажує твіти Київського метрополітену, тому здебільшого для отримання повної інформації потрібно перейти за посиланням.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: