Меню & пошук

12 Telegram-каналів з вакансіями: від IT до арт-галерей

12 Telegram-каналів з вакансіями: від IT до арт-галерей

Робота мрії сама тобі напише


[ads-pc-2]

Якщо відчуваєш, що настав час змінювати роботу, варто використати усі можливі канали для пошуку. Тому ми зібрали Telegram-канали з вакансіями у креативних індустріях, IT, громадських організаціях та інших сферах. І хто знає, можливо цього разу черговий нотіфікейшн змінить твоє життя.

Крезюме

Канал з вакансіями у креативних індустріях від «Платформи». Тут регулярно публікують позиції у PR, SMM та рекламних агенціях, HR-компаніях, арт-галереях, освітніх просторах та НГО. Усі вакансії з детальними описами вимог та умовами праці. Без спаму.

Digital masons

У своєму каналі «масони» публікують цікаві матеріали про діджитал та інтернет-маркетинг. Крім того, тут часто з’являються актуальні вакансії у медіа та діджиталі. У каналі легко відбирати пропозиції роботи за хештегом #работадлямасонов.

Робота в Києві

Канал з дуже великою вибіркою вакансій для тих, хто шукає роботу у столиці. Тут можна знайти найрізноманітніші пропозиції: від IT до Uber. Кожна вакансія має детальний опис вимог та умов працевлаштування. Також у каналі з’являються поради з пошуку роботи та новини ринку.

Wanna Work

Канал, що публікує «вакансії з ЗП від $1000». Так, тут є пропозиції для продажників, UX/UI дизайнерів, дизайнерів ігор, PHP розробників, PR-менеджерів та багато іншого. Є вакансії від міжнародних компанії та позиції на аутсорсі. Трапляються новини ринку, можливості для навчання та стажування, рекламні оголошення.

Lobby X Ukraine

Канал від соціально відповідальної платформи з пошуку кадрів Lobby X. Тут можна знайти вакансії у сфері бізнесу, медіа, IT, НГО та урядових організацій. Канал вирізняється тим, що в ньому є вакансії для реформаторів країни, наприклад, від Центру Протидії Корупції чи профільних міністерств.

Zaichenko Team

Канал, де публікують вакансії з очікуваною ЗП від $2500 у медіа, IT та діджиталі: від Banda Agency до Depositphotos. Періодично у каналі з’являться пропозиції для навчання, стажування та релокації в інші країни. Крім того, тут часто публікують останні новини медіа та ринку технологій.

Non-tech jobs in IT

Канал для усіх, хто хотів би працювати в айті не розробником. Так, тут варто шукати Management, Marketing, PR, PM, Sales та інші. Зручно тим, що у каналі роблять підбірки вакансій у різних компаніях для конкретних позицій. Усі вакансії публікують з описом вимог, умов праці та орієнтовною ЗП.

Tech Jobs in IT

Та сама команда робить підбірку актуальних вакансій у IT: від  IOS та Angular Developers до Support Specialists різних рівнів. Також тут можна знайти вакансії з релокаціями в інші країни.

Happy Monday

На каналі періодично з’являються підбірки з актуальними вакансіями у медіа, громадських організаціях, діджиталі та IT. Шукати їх зручно за хештегом #happymondayjob. Крім того, тут можна знайти поради експертів з працевлаштування, пошуків себе та тайм-менеджменту. У каналі також публікують лінки на онлайн-курси та статті з саморозвитку.

Вакансии без печенек

Канал позиціонує себе як «робота для політехніка». На нього варто підписатися, якщо шукаєш позицію розробника або ж non-tech позицію в IT компанії. Наприклад, у PR чи рекрутингу. Без спаму та новин, 75% вакансій вимагають знання англійської.

IT recruiting chat Ukraine

Канал-чат у якому усі учасники можуть вільно розміщувати вакансії в IT. Для постингу використовують хештеги, за якими можна відбирати вакансії за запитом: позиція, рівень, місто та інше. Загальний вигляд повідомлень не стандартизований, не завжди є повний опис вимог до кандидатів. Проте, ніякого спаму.

StudentWanted

Канал для студентів та випускників без досвіду роботи: можливості стажування, участі у громадських об’єднаннях та державному секторі. Наприклад, тут публікують пропозиції від IZONE, Національного Демократичного Інституту та ООН.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: