Меню & пошук

Мапа кавомана: City Coffee Guide запустили додаток про кав’ярні України

Мапа кавомана: City Coffee Guide запустили додаток про кав’ярні України

Знайди своє кавове місце і вже ніколи його не відпускай


[ads-pc-2]

Кавовий гід City Coffee Guide запустили мобільний додаток про кав’ярні України. За допомогою нього користувачі зможуть знаходити найближчі кав’ярні, ставити оцінку закладу, дізнаватися інформацію про різні сорти кави та складати список улюблених місць для кавувань. «Гарна кава має яскраво виражені смаки (усього їх існує 110). Напій на одному і тому ж зерні в різних кав’ярнях може відрізнятися за смаком ‒ на це впливає багато факторів. Тому в мобільному додатку ми створили «Колесо смаків», яке допоможе познайомитись з усіма кавовими смаками, зберігати та порівнювати їх в різних кав’ярнях», ‒ пишуть на офіційній сторінці у Facebook ініціатори запуску додатку.

В кавовому гіді представлені 19 міст: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Полтава, Львів, Запоріжжя, Черкаси, Чернігів, Херсон, Кривий Ріг, Кропивницкий, Івано-Франківськ, Вінниця, Маріуполь, Тернопіль, Чернівці, Кременчуг, Рівне.

Кожна кав’ярня третьої хвилі може зареєструватись у City Coffee Guide в онлайн режимі, а вже зареєстровані кав’ярні-учасники мають доступ до персонального кабінету, щоб підтримувати актуальну інформацію про свій заклад. Додаток доступний як для для Apple , так і для Android.

Фото Unsplash

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: