Меню & пошук

МАУ зменшує дозволену кількість безкоштовної ручної поклажі

МАУ зменшує дозволену кількість безкоштовної ручної поклажі

МАУ зменшує дозволену кількість безкоштовної ручної поклажі.


Авіакомпанія Міжнародні Авіалінії України (МАУ) вводить нові правила перевезення ручної поклажі, які уже вступили в силу. Про це повідомляється на сайті МАУ.

Згідно з новими правилами, пасажири, що придбали квиток лише з опцією перевезення ручної поклажі, зможуть брати на борт лише одну одиницю поклажі — розміром 55х40х20 см і вагою до 7 кг. За будь-що інше доведеться доплачувати 15 євро (близько 455 грн).

Раніше можна було перевозити у ручній поклажі дві одиниці — 55х40х20 см та 40х30х10 см. Тобто відповідно до нововведень, пасажирам необхідно буде усі свої речі (крім верхнього одягу) розмістити в одну одиницю ручної поклажі.

Якщо раніше можна було перевозити окремо, наприклад, ноутбук, фотоапарат, товари з д’юті-фрі, то тепер вони повинні бути розміщені у великій ручній поклажі.

Тариф Безкоштовно За додаткову оплату
Економ-клас (лише ручна поклажа) 55х40х20 см (7 кг) 15 євро: 40х30х10 см (5 кг)
Економ-клас (з зареєстрованим багажем) 55х40х20 см (7 кг) + 40х30х10 см (5 кг)
Бізнес-клас 55х40х20 см (7 кг) + 40х30х10 см (5 кг)

Для пасажирів, які куплятимуть квитки за тарифом, що передбачає перевезення зареєстрованого багажу, а також для пасажирів бізнес-класу – правила залишаються незмінними: їм можна буде перевозити дві одиниці ручної поклажі.

Нові правила вступають з силу для усіх квитків, придбаних з 1 листопада. Якщо квиток придбаний до 1 листопада, то діятимуть старті правила перевезення.

Зміна правил перевезення ручної поклажі МАУ є своєрідним симетричним кроком на зміни лоукостерів Ryanair та WizzAir. Розповідали детальніше, що це означає та що тепер можна перевозити.

Фото: МАУ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: