Меню & пошук

МАУ зменшує дозволену кількість безкоштовної ручної поклажі

МАУ зменшує дозволену кількість безкоштовної ручної поклажі

МАУ зменшує дозволену кількість безкоштовної ручної поклажі.


[ads-pc-2]

Авіакомпанія Міжнародні Авіалінії України (МАУ) вводить нові правила перевезення ручної поклажі, які уже вступили в силу. Про це повідомляється на сайті МАУ.

Згідно з новими правилами, пасажири, що придбали квиток лише з опцією перевезення ручної поклажі, зможуть брати на борт лише одну одиницю поклажі — розміром 55х40х20 см і вагою до 7 кг. За будь-що інше доведеться доплачувати 15 євро (близько 455 грн).

Раніше можна було перевозити у ручній поклажі дві одиниці — 55х40х20 см та 40х30х10 см. Тобто відповідно до нововведень, пасажирам необхідно буде усі свої речі (крім верхнього одягу) розмістити в одну одиницю ручної поклажі.

Якщо раніше можна було перевозити окремо, наприклад, ноутбук, фотоапарат, товари з д’юті-фрі, то тепер вони повинні бути розміщені у великій ручній поклажі.

Тариф Безкоштовно За додаткову оплату
Економ-клас (лише ручна поклажа) 55х40х20 см (7 кг) 15 євро: 40х30х10 см (5 кг)
Економ-клас (з зареєстрованим багажем) 55х40х20 см (7 кг) + 40х30х10 см (5 кг)
Бізнес-клас 55х40х20 см (7 кг) + 40х30х10 см (5 кг)

Для пасажирів, які куплятимуть квитки за тарифом, що передбачає перевезення зареєстрованого багажу, а також для пасажирів бізнес-класу – правила залишаються незмінними: їм можна буде перевозити дві одиниці ручної поклажі.

Нові правила вступають з силу для усіх квитків, придбаних з 1 листопада. Якщо квиток придбаний до 1 листопада, то діятимуть старті правила перевезення.

Зміна правил перевезення ручної поклажі МАУ є своєрідним симетричним кроком на зміни лоукостерів Ryanair та WizzAir. Розповідали детальніше, що це означає та що тепер можна перевозити.

Фото: МАУ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: