Меню & пошук

LunchTime – персональний пошуковик обідів

LunchTime – персональний пошуковик обідів

[ads-pc-2]

lazy_summer_day__7_a_m__by_cheshirekster

Як каже народна мудрість, краще переспати, ніж недоїсти. Мабуть, саме тому сектор ресторанів та кафе в Україні зростає шаленими темпами – іноді аж голова іде обертом від безлічі різноманітних закладів. Тим не менш, ми часто ловимо себе на думці, що нам нема де пообідати: або ми просто не знаємо про місце, яке влаштовує нас за ціною, якістю чи вподобаннями, або ж навпаки – таких місць уже забагато, і вони нам настільки обридли, що душа просить чогось нового.

В такому випадку дуже корисним стає новий сервіс LunchTime, який нещодавно запустили в Україні.

lunchtime

В чому ж його особливість? Ви пишете в пошуковому рядку назву станції метро чи вулицю – і сервіс покаже вам обіднє меню усіх закладів в радіусі 500 метрів. Дуже актуально, особливо якщо у вас немає часу на роздуми та вивчення безкінечних сайтів ресторанів чи каталогів на міських порталах.

Результати пошуку зручно відсортувати за фільтрами: за типом закладу, за кухнею, за ціновою категорією. Це стане у нагоді, якщо ви шукаєте, наприклад, лише заклади української кухні з середнім чеком до 75 грн. Окрім того, на LunchTime можна обрати додаткові опції при пошуку, такі як можливість їжі на виніс, паркування, happy hours та багато іншого:

LunchTime пошук

Хтось якось сказав: «У житті не повинно бути нічого зайвого – тільки те, що потрібне для щастя». Схоже, саме цей принцип автори проекту і взяли на озброєння – мінімум закладок, відсутність реклами, мінімум кліків – максимум бажань! Жодних статей, рецептів чи непотрібних новин – тільки пошук, який дозволить вам насолодитися обідом.

Для кого може бути корисним цей сервіс? В першу чергу для тих, хто живе у містах: скільки б ви не возили на роботу їжу з дому, часу на це не завжди вистачає, і простіше піти пообідати до найближчого закладу. На вихідних, натомість, з’являється потреба у цікавому відпочинку: вивчати інтер’єри ресторанів, це, звісно, непогано, але в першу чергу відвідувачам потрібно знати, що вони там будуть їсти. Ну і само собою, сервіс знадобиться мандрівникам, які у незнайомому місті вперше, і хочуть просто поїсти, маючи на це власні вподобання і конкретний бюджет.

Наразі LunchTime працює для Києва, але автори проекту обіцяють, що найближчим часом він стане доступним і для жителів інших великих міст України – Львова, Харкова та Одеси, які також славляться своїм гастрономічним вибором. І, що дуже важливо, сайт доступний не лише українською, а й російською та англійською мовами – що робить його зручним як для жителів нашої країни, так і для гостей, що завітали до нас.

Сайт / Facebook

Спонсорський пост

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

8 коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: