Меню & пошук

Додатки тижня: для фітнесу та йоги вдома

Додатки тижня: для фітнесу та йоги вдома

[ads-pc-2]

Inspired розповідає про корисні додатки для iOS та Android, які здатні покращити якість життя. Цього разу підбираємо додатки, з якими можна легко та швидко тренуватися вдома.

Nike Training Club

Цей стильний додаток підбирає тренування для користувачів в залежності від фізичної підготовки – для новачків пропонує одне тренування на тиждень, а для завзятих спортсменів – від п’яти. У вільному доступі можна знайти понад 160 відео силових тренувань для різних груп м’язів, вправ на витривалість і рухливість та йоги. Додаток намагається персоналізувати добірки для користувачів, враховуючи індивідуальний розклад, прогрес та навіть активність поза застосунком.

Для тренувань з цим додатком не обов’язково виділяти багато часу та мати спеціальне обладнання – тут можна знайти відео від 15 хвилин без спорядження.

8fit

Перед початком використання додаток пропонує обрати одну з трьох цілей – схуднення, вдосконалення форми тіла та збільшення м’язів. А після цього складає індивідуальну програму тренувань і харчування. Тут можна обрати план для занять та встановити нагадування. Кожне тренування доступне у вигляді відео або покрокової інструкції.

8fit надає інструкції не лише з фізичних вправ, а й з харчування, пояснює, які продукти їсти можна, а яких краще уникати. Розробники стверджують, що створюють тренування та плани виключно на основі досліджень.

Sworkit

У цьому додатку, як і в попередніх, можна знайти силові тренування, кардіотренування, йогу та пілатес. Але крім цього, Sworkit також пропонує відеоматеріали з розтяжками. Тут можна обрати тренування від 5 хвилин до години, що підходять як для початківців, так і для користувачів з хорошою фізичною підготовкою. Також програма буде корисна для людей, які мають специфічні вимоги, наприклад, пошкоджене коліно. В такому разі додаток не пропонуватиме вправи із сильним навантаженням на коліна.

Почати тренування з цим додатком можна безкоштовно, проте після 30 днів пробного періоду доведеться платити 30$ кожні 3 місяці або 80$ на рік.

7 minute workout

Такий застосунок ідеально підійде для тих, хто має обмаль часу, але все одно хоче залишатися у формі. Усі тренування займають всього 7 хвилин та взагалі не потребують спорядження. Розробники переконують, що лише цього часу вистачить для того, щоб схуднути та вести здоровий спосіб життя.

Фото: Unsplash, Nike Training Club, 8fit, Sworkit, 7 minute workout

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: