Меню & пошук

Як виглядає перший у світі Музей щастя в Данії

Як виглядає перший у світі Музей щастя в Данії

Люди з усього світу надсилають артефакти щастя — речі, які дарують їм радість.


[ads-pc-2]

Перший у світі музей, присвячений концепції щастя, відкрився 14 липня цього року в історичному центрі Копенгагена, пише CNN. Музей заснував Інститут дослідження щастя.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от The Happiness Museum (@thehappinessmuseum)

«…ми подумали, чому б нам не створити місце, де люди можуть подивитися на щастя з різних точок зору, і не влаштувати для них виставку, де вони можуть стати трохи мудріші щодо деяких питань, які ми намагаємося вирішити?», — пояснив Мік Вікінг, генеральний директор Інституту та автор книги «Маленька книга хюґе. Як жити добре по-данськи».

Музей знайомить відвідувачів з поняттям щастям, показуючи, як його сприйняття змінювалося протягом історії, як воно виглядає в різних регіонах, і чому одні країни щасливіші, ніж інші. Окрім цього, гостям пропонують участь в інтерактивних заходах та анкетуванні. Наприклад, співробітники музею  періодично кладуть гаманець з грошима на підлогу, і кожного разу його повертають на стійку реєстрації з усіма предметами всередині. Так хочуть показати, що довіра до громадян і політичних інститутів є основним фактором глобального щастя.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от The Happiness Museum (@thehappinessmuseum)

Люди з усього світу також надсилають артефакти щастя — речі, які дарують їм радість. Ці предмети мають допомогти відвідувачам зрозуміти, як виглядає щастя для інших у  різних частинах світу.

«Ми можемо бути данцями, мексиканцями, американцями чи китайцями, але перш за все ми люди», — каже Вікінг. «Це ті ж самі речі, які приносять щастя, незалежно від того, звідки ми, і я сподіваюся, що люди побачать це на виставці».

Інший фокус Музею — це те, чому країни Північної Європи, як правило, мають вищі показники у світовому рейтингу щастя

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: