Меню & пошук

На парфумерних фабриках Guerlain, Dior й Givenchy почнуть випускати антисептик для рук

На парфумерних фабриках Guerlain, Dior й Givenchy почнуть випускати антисептик для рук

LVMH розраховує виробити 12 тонн дезінфікуючих гелів.


[ads-pc-2]

Французька компанія LVMH, яка включає такі бренди, як: Louis Vuitton, Christian Dior, Givenchy, Kenzo, Chaumet й інші — почне виготовляти власні дезінфікуючі засоби для рук через нестачу антисептиків, викликану поширенням коронавірусу. 

«LVMH буде використовувати виробничі потужності своїх парфумерно-косметичних брендів для виробництва великої кількості водно-спиртових гелів з понеділка», — ідеться в заяві LVMH. Антисептик будуть безкоштовно надавати французьким лікарням.

Зокрема, компанія оголосила, що почне виробляти антисептики для рук на трьох фабриках з виробництва парфумерії. На цих підприємствах LVMH виготовляє аромати для таких брендів, як: Guerlain, Dior й Givenchy.

LVMH розраховує виробити 12 тонн дезінфікуючих гелів.

Через поширення COVID-19 спостерігається глобальна нестача дезінфікуючих засобів на спиртовій основі. У Парижі більшість аптек були змушені встановити знаки, що інформують людей про те, що у них закінчилися захисні маски й антисептики. 

Наразі у світі зафіксовано 169 387 лабораторно підтверджених випадків захворювання COVID-19. Найбільша кількість інфікованих — у Китаї, Італії й Ірані. У Франції було підтверджено 5437 випадків зараження та 127  смертей. Про це свідчать дані Університету Джона Гопкінса (США).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: