Меню & пошук

Працювати і не відволікатись: додатки для продуктивності

Працювати і не відволікатись: додатки для продуктивності

Самодисципліна та радикальні методи


[ads-pc-2]

Inspired розповідає про корисні додатки, що покращують якість життя. Цього разу підбираємо додатки, які допоможуть засередитися на роботі м’якими та радикальними методами.

Go Fucking Work Chrome

Коли зосередитися на роботі ніяк не виходить, руки щоразу тягнуться до стрічки Фейсбука чи Інстаграма, а ніякі способи самодисципліни не спрацьовують, треба вдаватися до радикальних методів. Go Fucking Work пропонує заблокувати сайти, які змушують відволікатися від робочого процесу та суворо нагадує про те, чим потрібно займатися зараз. Додаток дозволяє взяти коротку перерву, після цього знову повертає користувача до роботи.

Moment iOS

Цей додаток не вдається до радикальних методів, натомість привчає користувача до свідомого користування гаджетами. Він автоматично фіксує, скільки часу на день користувач проводить у своєму телефоні та які додатки найчастіше використовує. Але він не просто аналізує час, проведений перед екраном, а й дозволяє поставити перед собою амбітні цілі діджитал-детоксу і зрештою почати свідомо ставитися до використання смартфона.

Для цього Moment пропонує кілька безкоштовних і платних планів. Наприклад, в одному з них протягом першого дня застосунок фіксує користувацькі звички, на другий день допомагає менше користуватися гаджетом, потім пропонує влаштувати вільний від фотографій день. Четвертий день буде найбільш радикальним, адже це час видаляти додатки, які відбирають багато часу. Зате шостий та сьомий день мають стати періодом для нових відкриттів.

Альтернатива цьому додатку для власників Android – QualityTime.

Forest – iOS, Android

Цей додаток також буде корисним для тих, хто найбільше відволікається від свої обов’язків на смартфон. Проте він для тих, хто серйозно налаштований позбавитися від поганої звички, адже за додаток доведеться заплатити $1,99.

Forest допомагає сфокусуватися на роботі, посадивши віртуальне дерево. А зростати воно буде, поки користувач не бере до рук смартфон. Якщо не перебороти бажання черговий раз відволіктися на інші додатки в гаджеті, вирощене дерево загине. Таким чином, застосунок в ігровій формі мотивує користувача сконцентровано займатися справою, не відволікаючись на зайве.

Фото: обкладинка – unsplash, Go Fucking Work, Moment, Forest

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: