Меню & пошук

Для мілленіалів позитивна культура на роботі важливіша за зарплатню

Для мілленіалів позитивна культура на роботі важливіша за зарплатню

Це показало нове дослідження компанії Deloitte


Результати щорічного опитування понад 10 тисяч мілленіалів та близько 2 тисяч представників покоління Z Deloitte’s seventh annual Millennial Survey продемонструвало, що більшість молодих людей не довіряє своїм роботодавцям і не планує надовго затримуватися в компанії. Також вони занепокоєні майбутнім.

Дослідження проаналізувало, що найважливіше в роботі для представників цих поколінь. Виявилося, що для 57% молодих працівників найважливішу роль при виборі роботи відіграє позитивна культура на робочому місці. Рівень зарплати опинився на другому місці – він є приорітетним для 51% респондентів. А 44% вважають, що ключовим при виборі роботи є гнучкий графік і можливість працювати віддалено.

Для дослідження опитали представників покоління Y (люди, які народилися між 1983 і 1994 роками) та покоління X (народжені між 1995 та 1999 роками). Його результати також показали, що 43% мілленіалів збираються в найближчі 2 роки піти з теперішнього місця роботи, а 62% вважають фріланс хорошою альтернативою повній зайнятості.

Фото: unsplash

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: