Меню & пошук

Для мілленіалів позитивна культура на роботі важливіша за зарплатню

Для мілленіалів позитивна культура на роботі важливіша за зарплатню

Це показало нове дослідження компанії Deloitte


[ads-pc-2]

Результати щорічного опитування понад 10 тисяч мілленіалів та близько 2 тисяч представників покоління Z Deloitte’s seventh annual Millennial Survey продемонструвало, що більшість молодих людей не довіряє своїм роботодавцям і не планує надовго затримуватися в компанії. Також вони занепокоєні майбутнім.

Дослідження проаналізувало, що найважливіше в роботі для представників цих поколінь. Виявилося, що для 57% молодих працівників найважливішу роль при виборі роботи відіграє позитивна культура на робочому місці. Рівень зарплати опинився на другому місці – він є приорітетним для 51% респондентів. А 44% вважають, що ключовим при виборі роботи є гнучкий графік і можливість працювати віддалено.

Для дослідження опитали представників покоління Y (люди, які народилися між 1983 і 1994 роками) та покоління X (народжені між 1995 та 1999 роками). Його результати також показали, що 43% мілленіалів збираються в найближчі 2 роки піти з теперішнього місця роботи, а 62% вважають фріланс хорошою альтернативою повній зайнятості.

Фото: unsplash

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: