Меню & пошук

Найнебезпечніші авіалайнери у світі

Найнебезпечніші авіалайнери у світі

[ads-pc-2]

Сайт Information is Beautiful, який виправдовує свою назву, опублікував статистику небезпечних авіаліній та літаків у вигляді інфографіки. Тепер на одному зображенні можна дізнатись багато цікавого, базованого на реальних фактах.

Лідером серед літаків за кількістю катастроф став Boeing 737 – 60 таких машин зустрілися з проблемами різного масштабу аварійності. Втім, Boeing лідирує по тій одній причині, що ця модель є найбільш розповсюдженою у світі – кожні 5 секунд десь у світі злітає або сідає один 737-й, а в будь-який момент часу 1200 Боїнгів знаходяться у повітрі.

Цікаво, що не зареєстровано жодної аварії за участі Boeing-777 або Embraer.

Якщо ви сядете ближче до хвоста літака, то у 69% випадків ви вийдете з нього живим. Найменше щастить бізнес-класу, рівень виживання якого – всього 49%. Не забувайте, що цей рівень напряму залежить від того, як близько від виходу ваше сидіння.

Серед “поганих” місяців для польотів лідирують серпень та вересень – але знову ж таки, цьому є розумне пояснення – саме в цей період кількість рейсів досягає максимуму за рік.

В сумному заліку авіакомпаній з найбільшою кількістю катастроф за період з 1950 по 2008 рік лідирує російський Аерофлот. Втім, в хмаринці тегів чимало і американських компаній.

Щоправда, поглянувши на останні дані в таблиці, стає зрозуміло, що польоти літаком не є такими небезпечними, як їх малюють. В людей набагато більше шансів померти від простого падіння (20 666:1), теплового удару (950 000:1), блискавки (2 320 000:1), або ядерної катастрофи (10 000 000:1), ніж від падіння літака (11 000 000:1).

Повнорозмірну інфографіку можна подивитись на цій картинці.

В найбільший пасажирський літак на світі, Airbus A380, можуть поміститися до 853 пасажирів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: