Меню & пошук

14-річний підліток балотувався на пост губернатора Вермонту

14-річний підліток балотувався на пост губернатора Вермонту

Але перевагу надали трансгендеру Крістін Геллквіст


[ads-pc-2]

14-річний Ітан Зоннеборг балотувався у губернатори Вермонту у США від Демократичної партії. Його кандидатуру підтвердили за кілька тижнів до того, як в нього почнеться навчальний рік у старшій школі. Про це повідомляє NBC News

Незважаючи на те, що сам хлопець не має права голосувати, Конституція Вермонту не встановлює вікових обмежень для посту губернатора.

«Я вважаю, що жителі Вермонту мають сприймати мене серйозно, адже в мене є практичні прогресивні ідеї. Я вважаю, що мій меседж виходить за вікові межі» – каже Ітан.

Юний кандидат збирається покращити інфраструктуру Вермонту, зменшити податки для середнього класу та збільшити для заможних людей, а також виступає за право жінок вільно обирати, робити їм аборт чи ні.

Зоннеборг каже, що до рішення балотуватися в губернатори його підштовхнуло розчарування у політиці штату та країни. І як тільки він зрозумів, що це можливо за законом, вирішив подати свою кандидатуру.

Хлопець вже поїздив Вермонтом та зустрівся з його жителями. За його словами, ніхто не сказав йому, що він занадто молодий.

Проте перемогу на праймеріз від Демократичної партії отримала трансгендерка Крістін Геллквіст, яка і братиме участь у загальних виборах губернатора.

Фото: Ethan Sonneborn, Facebook

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: