Меню & пошук

Бути Фотографом The Killers

Бути Фотографом The Killers

[ads-pc-2]

Роб Лауд – корінний нью-йорківець та фотограф. 12 разів був офіційним фотографом NY Fashion Week, 9 – фотографом чемпіонату з тенісу US Open. Знімав низку фестивалів, включно з Lollapalooza і легендарним Tribeca Film Festival, а також рекламні кампанії для таких брендів як Avon, Garnier, Krups Coffee та ін. Вже більше року Роб – фотограф The Killers.  

 

В нашій короткій розмові Роб розповідає про старт кар’єри в фотографії, життя в турі та про те, як воно – працювати з одним з найвідоміших рок-гуртів сучасності.

– Де ти навчався фотографії?

– Я закінчив один курс з фотографії в коледжі і один після коледжу. Я б сказав, що більшість всього я вивчив – я вивчив просто фотографуючи.

– Як розпочалась твоя кар’єра?

– Я завжди знав, що хочу працювати на себе, і фотографія стала цим засобом. Моя кар’єра народилась з метушні, купи помилок, трохи везіння, і ще більшої метушні. Через Getty Images я почав знімати NY Fashion Week. Набирався досвіду, знайомився з людьми, і через кілька сезонів мене вже наймали безпосередньо дизайнери та компанії, що займаються продуктами для волосся та макіяжу.  

– Як ти став фотографувати для The Killers?

– Я був в команді фотографів на Pemberton Music Festival в Канаді. У мене з’явився шанс показати декілька своїх фото The Killers після їх виступу, їм сподобалось, і вони запросили мене на кілька концертів наступного тижня. З того часу я працюю з ними.

– Чи слухав ти The Killers до цього?

– Так, мені завжди подобалось, що вони роблять. На Pemberton Music Festival я насправді мав фотографувати Pearl Jam, але помінявся з колегою фотографом Хантером Холтером на The Killers.  

– Що найважче у роботі з The Killers?

– Як і для будь-якого фотографа, що постійно знімає той самий предмет, найважче – зберігати новизну фотографій. Звісно ж, я знаю моменти та ракурси, що виглядатимуть класно. Але це може набриднути.

 

– Кого з гурту найважче фотографувати?

– Брендон багато рухається, тому інколи важко за ним встигати. Але з цього виходять круті фотографії.

– Як виглядає твій типовий робочий день в турі?

– Якщо пощастить, ми маємо трохи часу подивитися на місто, в якому виступаємо. Ресторани та хайкінг точно мої улюблені заняття, коли в нас вільний час. Звісно ж, в мене завжди повно роботи за комп’ютером – обробка фото, організаційні питання та тонна мейлів. Коли ми вже на локації саундчек, виступ, та піца. Все завжди закінчується піцою.

– Чи важко знаходити натхнення після років роботи в індустрії?

– Працювати так близько з настільки відомим гуртом дуже надихає. Це те, що змушує мене викладатись на всі сто кожного вечора.

 

– Хто з фотографів твої кумири?

– Музичний фотограф Danny Clinch. А також Mark Seliger, Michael Muller, Chris Buck. Плюс ще кілька молодих музичних фотографів, яких я фоловлю на інстаграмі. Вони допомагають знаходити нові ідеї.

– Маєш фото, яким найбільше пишаєшся?

– Є одне фото з виступу в Hyde Park минулого літа, яке наробило багато шуму. Брендон там стоїть на моніторі, співаючи до натовпу з 75 000 людей. Фотографувати зі сцени перед такою кількістю людей було чимось особливим.

– Чи тобі коли-небудь пропонували гроші за “приватні” фото The Killers або інших твоїх клієнтів?

– The Killers, ні. Не хочу коментувати другу частину цього питання. Але з гордістю скажу, що я відмовився від кількох дивних пропозицій.

 

– Як зробити класне фото з лайву?

– Це одна з тих речей, які точно дізнаєшся тоді, коли лише побачиш. Особисто я люблю тихі моменти або щось епічне. Все, що між цим, може стати нудним.

– Що порадиш молодим людям, які шукають себе в концертній фотографії?

– Концертна фотографія нікуди не дінеться, але покладатись на неї, як на єдине джерело доходу практично неможливо. Нетворкінг та вміння користуватись власним фотоапаратом – найважливіше для людей, що починають. Навчіться добре знімати лайви, але також працюйте над портретною фотографією та шукайте друзів. Це неймовірно, як знайомство з кількома гуртами може відкрити вам доступ до безлічі інших гуртів. Не женіться за трендами, вони швидкоплинні. Намагайтесь розвинути ваш власний стиль.  

 

– Найкращий концерт 2017?

– Сюрприз-сет на Glastonbury.

– Які плани на майбутнє? З якими виконавцями чи брендами мрієш попрацювати?

– Я називаю себе рокером, але не відмовився би попрацювати й в інших жанрах, таких як, наприклад, поп чи хіп-хоп. Мені здається, що візуально вони можуть бути дуже захоплюючими. Також хочу більше працювати з музичними відео.

 

Більше фото Роба можна переглянути тут. Для подвійної порції естетичного задоволення, рекомендуємо слухати свіженький альбом The Killers “Wonderful Wonderful”.

Фото: Rob Loud

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: