Меню & пошук

Проведи зимові канікули в неймовірному Ізраїлі абсолютно безкоштовно!

Проведи зимові канікули в неймовірному Ізраїлі абсолютно безкоштовно!

[ads-pc-2]

Ви відчуваєте, що пора змінити обстановку? Є прекрасна пропозиція! Красива сонячна країна з особливою культурою, магніт для мандрівників і центр інновацій. Але що найпривабливіше в усьому цьому – поїздка абсолютно безкоштовна. Напевно, ви вже чули про спеціальні програми для євреїв, коли люди з різних куточків земної кулі їдуть в Ізраїль, щоб зміцнити родинні зв’язки. Так ось ця програма є і в Україні – Тагліт («відкриття»).

Програма відкриває перед вами двері, дає можливість ближче познайомитися зі стародавніми традиціями і зануритися в загадки східних міст. Молоді українці можуть побачити багато різних місць і вивчити всю історію країни. Наприклад, вже зараз йде реєстрація на поїздку Зима 2018 з двома умовами:

  • учасникам має бути від 18 до 26 років;
  • обов’язково єврейське коріння хоча б на чверть.

Це саме ви? Тоді відправляйте заявку за посиланням.

Незважаючи на те, що право поїхати мають молоді євреї з усього світу, є основні правила та умови для поїздки з Тагліт. Для того, щоб взяти участь в програмі, кожному кандидату необхідно пройти процедуру консульської перевірки документів. Ви надаєте електронні копії документів своєму координатору, який передає копії в регіональний відділ Посольства Ізраїлю. Оригінали документів треба мати при собі, але координатори працюють з копіями ваших документів. Якщо у вас виникли питання і не вистачає документів, не турбуйтеся, повідомте про це координаторам і вони вам обов’язково підкажуть, де і в яких архівах вони можуть зберігатися.

Скільки коштує поїздка?

Програма Тагліт бере на себе всі витрати: квитки на літак, сніданки і вечері в готелі, обіди у місті, транспорт, розваги, екскурсії, ведучі та гіди, страхування. Від вас вимагається лише депозит в розмірі 50 доларів в якості підтвердження поїздки, а інші організаційні питання вирішувати особисто вам не доведеться. Після подорожі депозит повертається.Якщо ви тільки плануєте свою відпустку, не втрачайте шанс! Реєструйтеся на сайті Тагліт на Зиму 2018 і відправляйте свої заявки за посиланням. 10 днів в країні загадок і давніх традицій не залишать нікого байдужим. Не втрачайте можливість і насолоджуйтеся яскравими моментами безкоштовно.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: