Меню & пошук

Instagram дозволив додавати музику в Stories

Instagram дозволив додавати музику в Stories

Відтепер в Stories можна додавати музику.


[ads-pc-2]

Instagram створив функцію додавання музики в Stories, що є першим подібним кроком в плані інтеграції музики та додатку. Про це йдеться в офіційному повідомленні на сайті Instagram.

Водночас в компанії заявили, що щоденно Stories користуються 400 тисяч людей. Аби відсвяткувати цю позначку, Instagram і дозволив додавати музику.

Щоправда, ця функція поки діє лише на пристроях iOS та доступна користувачам 51-ї країни. України в цьому переліку немає. Незабором компанія планує додати функцію на Android.

Щоб додати музику в Stories, потрібно клікнути на музичний стікер, розташований поруч зі стікером з гіфками. У музичній бібліотеці компанії тисячі пісень, які можна сортувати за назвою, настроєю, жанром чи просто обирати популярне.

Після вибору пісні можна прослухати її прев’ю, а також виділити конкретні секунди треку, які будуть програватися під час Stories.

Нагадаємо, раніше в Instagram з’явилася функція групових відеочатів в приватних повідомленнях, а також компанія створила окремий додаток IGTV для завантаження відео тривалістю до години.

Фото: Unsplash

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: