Меню & пошук

У Житомира з’явився офіційний логотип

У Житомира з’явився офіційний логотип

[ads-pc-2]

logo-zhytomyr-3

В результаті відкритого збору ініціатив «Місто, яким бачиш його ти» Житомир отримав власний логотип: 20 жовтня у міській раді відбулося нагородження авторів найкращих робіт. Варіант, поданий рекламною агенцією «Doris Advertising», прийняли як офіційний. Це графічний знак, геометрія якого базується на суміщенні форм літери Ж та широко розповсюдженого елемента поліського орнаменту. 

Робота була обрана серед більш ніж 200 пропозицій, які надіслали 75 учасників проекту. Усі зацікавлені могли побачити варіанти майбутнього логотипа в мережі, а також під час святкування Дня Житомира. Рецензували роботи незалежні експерти та члени робочої групи.

Команда «Doris Advertising» поставила собі за мету створити такий логотип, який би транслював історичну пам’ять, і в той же час відповідав сучасним естетичним нормам. Тому у процесі створення лого була використана геометрична фігура, ключова для більшості місцевих орнаментів. За словами етнологів, художньо-образна мова цього давнього символу яскраво відображає світовідчуття жителів Житомирського Полісся.

logo-zhytomyr-1

logo-zhytomyr-2

logo-zhytomyr-4

Логотип чітко пов’язаний з топонімом: він має симетричну, динамічну і масивну форму літери Ж — першої літери назви міста. Основою для кольорового рішення логотипа став звичний для мешканця Полісся краєвид: золотисте жито, блакитне небо, зелений ліс. Логотип легко читається і запам’ятовується. Він передбачає можливість різних інтерпретацій: у його форму можна без проблем вписати як національний візерунок, так і ультрасучасну фактуру. Адаптувати знак можна для використання у найрізноманітніших сферах: він легко масштабується і може бути відтворений у більшості матеріалів. При цьому він зберігає свою впізнаваність на будь-якому носії.

logo-zhytomyr-5


logo-zhytomyr-6

Заступник мера міста Сергій Сухомлин повідомив, що вже скоро офіційний логотип з’явиться на транспорті, рекламних майданчиках та афішах культурних заходів. Автори ж сподіваються, що поява у Житомира логотипа стане додатковим стимулом до підвищення його візуальної культури та основою для розвитку сильного бренду міста.

logo-zhytomyr-7

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

7 коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: