Меню & пошук

У Франції працівник отримав компенсацію €50 000 через те, що страждав від «нудьги» на роботі

У Франції працівник отримав компенсацію €50 000 через те, що страждав від «нудьги» на роботі

Через це працівник почав відчувати депресію.


[ads-pc-2]

Фредерік Деснар з Франції отримав компенсацію у розмірі 50000 євро ($57 000) від колишнього роботодавця за те, що він страждав від «нудьги» на робочому місці, повідомляє Newsweek. 

Деснар працював у парфумерній компанії Interparfums. За його словами, на роботі в нього була дуже невелика кількість справ. 

«Нікого не хвилювало, чи я приїхав (на роботу) о 9 або 10 ранку. Мені доводилося купувати якесь офісне приладдя — кілька аркушів паперу — і тоді мій робочий день закінчувався», — сказав Деснар. 

Компанія «позбавила його початкових обов’язків». Через це поступово Деснар почав відчувати себе «зруйнованим» і страждати від «серйозної депресії».

«Мені було соромно, що мені платять за те, що я нічого не роблю», — сказав він.

Колега сказав суду, що стан Деснара настільки погіршився, що він почав думати про самогубство.

За французькими трудовим законодавством, роботодавець не може просто звільнити працівника, якщо його робота більше не потрібна компанії, наприклад, через технологічні вдосконалення. Отже, компанія сподівається, що працівник звільниться за власним бажанням. 

Деснар стверджував, що стрес і відсутність стимуляції на роботі призвели до епілептичного приступу під час водіння. В результаті він перестав ходити на роботу, і через 7 місяців, у вересні 2014 року, його звільнили з роботи за «тривалу відсутність», що змусило Деснара подати позов до суду. 

Керівництво компанії заявило, що не підозрювало про стан  Деснара і не усвідомлювало «нудьгу», від якої він страждав. 

Стан Деснара був протилежністю «вигоранню», коли людина страждає від розумового і фізичного виснаження через сильний тиск на робочому місці.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: