Меню & пошук

До дня Перемоги 9 травня створили новий візуальний символ

До дня Перемоги 9 травня створили новий візуальний символ

[ads-pc-2]

neveragain_3Z

Традиційний символ Дня Перемоги, який використовували 9 травня, щоб вшанувати пам’ять ветеранів Другої світової війни, за останні роки набув яскраво вираженого негативного характеру. Зважаючи на те, що саме георгіївську стрічку використовують російські окупанти та донецькі терористи, вона остаточно скомпроментувала себе і не може бути більше символом вшанування пам’яті. 

Зураб Аласанія, керівник національної телерадіокомпанії України, поділився у своєму Facebook новою візуалізацією, яка могла би стати новим символом до дня 9 травня. Дизайнером логотипу став Сергій Мішакін.

neveragain_3Z_userpic

“Потрібно було щось таке знакове, що символізувало б не свято, яким війна не може бути за визначенням, а пам’ять і сум. Сергій знайшов його. Швидко, і не кажучи про оплату, він віддав його мені і НТКУ. Я віддаю його вам і всім, кому він може знадобитись”, – пише Аласанія.

За задумом дизайнера, на логотипі зображено червоний мак – як слід від кулі, від якої розходиться кров. Свою зацікавленість у символі висловили у Інституті Національної пам’яті, і можливо застосують знак на практиці.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

2 коментарі

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: