Меню & пошук

Схід та Захід разом: фотопроект про єдину країну

Схід та Захід разом: фотопроект про єдину країну

[ads-pc-2]

v_sFl40KmoI

Київський фотограф Володимир Кисіль, що публікується під псевдонімом KLΣVΣR презентував фотопроект Схід та Захід разом, яким хоче показати, що хоч в Україні проживає чимало людей, у нас все-таки є багато спільного. Героями фотосесії стали дві дівчини, які умовно представляли захід та схід України. 

kleverПотрібно визнати, на жаль, що Україна завжди була розколотою, ще із часів руських князів, правителів Київської Русі. Згадати варто також Австро-Угорську та Російську імперії, які урвали й собі по кусню нашої землі. В принципі, зважаючи на нинішні події у державі, це зараз дається нам взнаки. Але Майдан дав нам реальний шанс змінити ситуацію на 180 градусів.

Саме наше покоління має завдання зробити Україну єдиною і неподільною, а не тільки вигукувати популістичні лозунги “Одна єдина соборна Україна” і т.д. Концепт, закладений у цю фотосесію, – показати свою громадянську позицію і наголосити на тому, що молодь не має залишатися байдужою до проблем об’єднання України як територіально, так і духовно. Тому закликаю всіх вас робити хоч щось аби сприяти такому об’єднанню. Все, що від вас залежить.

 

76YJXNlUrHg

xEry5YQrTNQ

GHbfrw70uqE

GBq4dMInfZg

qjMHAU9Hyls

v_sFl40KmoI

oHtvHrmxIl0

E4rab-3sqsQ

32NPCnQ8jmc

J7OaqsqiSc0

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

1 Comment

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: