Меню & пошук

Вчені створили моторизований рюкзак, який знімає частину навантаження з його власника

Вчені створили моторизований рюкзак, який знімає частину навантаження з його власника

Конструкція рюкзака складається з активної та пасивної частини.


[ads-pc-2]

Вчені з Гуачужнського університету науки і технологій, Китай, створили моторизований рюкзак, який знімає частину навантаження з його власника, пише Gizmodo. 

Система, яка діє як амортизатор для спини, імітує «гнучкі бамбукові жердини, що використовуються для перенесення громіздких вантажів».

Конструкція рюкзака знижує інерційну силу з кожним кроком. Нести щось у такому рюкзаку простіше, бо він практично не дає вантажу зміщуватися

Конструкція рюкзака складається з двох частин. Пасивну частину, до якої входять дві еластичні мотузки по боках, надягає людина. Унизу мотузки прикріплені до рухомої рами активної частини, яку контролює електромотор. 

«Всі пасивні і активні компоненти інтегровані в каркас рюкзака з вуглецевого волокна, який кріпиться до користувача за допомогою фізичного інтерфейсу (плечові ремені і поясний ремінь)», — йдеться в дослідженні, опублікованому в науковому виданні IEEE Transactions on Neural Systems and Rehabilitation Engineering.

Дослідники відзначають, що вони тестували рюкзак тільки на рівній землі. Експеримент показав, що наплічник із робочою активною системою гасіння коливань вантажу допоміг заощадити в середньому 11% енергії, а без неї — на 8% у порівнянні зі звичайним рюкзаком.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: