Меню & пошук

Twitter запроваджує експериментальну технологію трансляції баскетболу

Twitter запроваджує експериментальну технологію трансляції баскетболу

Свіжа ідея в світі спортивних трансляцій.


[ads-pc-2]

Соціальна мережа Twitter підписала контракт з Національною баскетбольною лігою (НБА) на показ матчів. Про це повідомляє Recode.

Щоправда, контракт Twitter з НБА не можна назвати класичним. Соціальна мережа не транслюватиме повні матчі, як це роблять інші транслятори. Натомість Twitter показуватиме лише другу половину ігор.

І це не єдина відмінність у трансляції. Глядачам буде доступна трансляція не з загального плану, картинка буде сфокусована лише на одному гравцеві. Якщо він піде з майданчика, або отримає травму — камера зніматиме гру з лави для запасних, неначе очима цього гравця.

Нова технологія від Twitter працюватиме наступним чином. Упродовж першої половини матчів глядачі зможуть голосувати у соціальній мережі за того гравця, «чиїми очима» вони хочуть дивитися другу половину матчу. За підсумками голосування Twitter обере переможця — і транслюватиме матчі.

Матчі НБА — не перші спортивні трансляції, права на які отримав Twitter. Також соціальна мережа показує деякі матчі НФЛ (американський футбол), МЛБ (бейсбол) та інших турнірів. Щоправда, там технології показу є класичними.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: