Меню & пошук

На всі випадки життя: 10 книжок у подарунок

На всі випадки життя: 10 книжок у подарунок

До Міжнародного дня книгодарування Inspired публікує підбірку книжок, які можна подарувати кожному


[ads-pc-2]

Найкращі книги у подарунок: про публічні виступи, про читання, книги для мотивації та фотокниги. До Міжнародного дня книгодарування Inspired публікує підбірку книжок, які можна подарувати кожному

ПРОБУЙ, НЕ ЗУПИНЯЙСЯ: КОЛИ ВИ ВОСТАННЄ РОБИЛИ ЩОСЬ УПЕРШЕ

Сет Ґодін

Книга для всіх, хто прагне почати займатися улюбленою справою та змінити щось в житті на краще. Автор переконує – кожен може досягти успіху, варто лише припинити чекати і почати діяти. Книжка пропонує не боятися невдач, переступити через страх невідомого і зробити перший крок до мрії.


КНИЖКА ПРО ЧИТАННЯ

Юстина Соболевська

Стане корисним подарунком для всіх небайдужий до книг. «Книжка про читання» легкою мовою розповідає про історію читання, тонкощі та ритуали цього процесу, а також допомагає краще зрозуміти філософію любові до книги.


ТВОРЧА ВПЕВНЕНІСТЬ

Девід Келлі, Том Келлі

Зацікавить всіх, хто хоче розкрити в собі творчий потенціал і почати мислити креативно. Автори доводять, що творчість притаманна не лише художникам, письменникам чи дизайнерам, а кожному з нас. Ідеї та практичні вправи, запропоновані в книзі, можна застосувати як в роботі, так і в особистому житті.


УСПІШНІ ВИСТУПИ НА TED. РЕЦЕПТИ НАЙКРАЩИХ СПІКЕРІВ

Кріс Андерсон

Книга допоможе знайти ключ до ефективної комунікації як в повсякденному житті, так і в ділових переговорах. Президент конференції TED Кріс Андерсон переконаний: для того, щоб вразити та переконати промовою потрібно всього 18 хвилин. Автор розкриває секрети успішних виступів і допомагає зрозуміти, як донести свою думку іншим.


УСІ МИ ТРОХИ ДИВАКУВАТІ: МІФ ПРО МАСОВІСТЬ І КІНЕЦЬ КОНФОРМІЗМУ

Сет Ґодін

Автор коротко і просто пояснює, чому інакшість сьогодні – нова норма. Книга буде актуальна для кожного, хто прагне не загубитися в епоху індивідуальності, бути затребуваним працівником в сучасних компаніях та не пропустити вигідні бізнес-можливості.


UKRAINIAN EROTIC PHOTOGRAPHY

Віктор Марущенко, Ольга Костирко, Саша Курмаз, Вікторія Мироненко

Такий подарунок особливо оцінять шанувальники мистецтва та фотографії. У книзі зібрано більше 100 еротичних фотографії українських авторів. Проте цінна вона не лише естетично, а й завдяки тому, що створює повну картину еротичної теми в українській фотографії. Це видання лімітоване, а його тираж – всього 1000 примірників, кожен з яких пронумерований від руки.


DECOMMUNIZED: UKRAINIAN SOVIET MOSAICS

Євген Нікіфоров, Лізавета Герман, Ольга Балашова

У цій красивій книзі – 200 світлин монументальних панно радянського часу із зображеннями життя робітників та селян, спортсменів та космонавтів. Фотограф Євген Нікіфоров три роки подорожував Україною в пошуках цих унікальних мозаїк і зафіксував важливу сторінку в історії мистецтва ХХ століття. Деякі з цих мозаїк тепер можна побачити лише в книзі, адже незабаром після подорожі Євгена вони були зруйновані.


КРАДИ ЯК МИТЕЦЬ

Остін Клеон

Автор доводить, що творчо мислити може кожен – для цього потрібно лише добре красти. Ця книжка буде цікава кожному, хто хоч раз переживав творчу кризу і не знав, звідки черпати натхнення. Вона навчить красти чужі ідеї чесно, переосмислювати їх і народжувати власні.


ЄВРОПЕАНА. КОРОТКА ІСТОРІЯ ДВАДЦЯТОГО СТОЛІТТЯ

Патрик Оуржеднік

Ця книга в жанрі експериментальної прози допоможе краще уявити образ XX століття. Автор легкою мовою з іронією описує важливі епізоди минулого сторіччя.


ДАЛЕКІ БЛИЗЬКІ

Володимир Єрмоленко

Книжка стане в нагоді тим, хто хоче ближче познайомитися з такими далекими Руссо, Гофманом, Флобером та Бартом. Український філософ та публіцист Володимир Єрмоленко розповідає про справжнє життя, болі та радості відомих класиків.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: