Меню & пошук

10 серіалів весни

10 серіалів весни

[ads-pc-2]

Розповідаємо про нові серіали та довгоочікувані продовження, які з’являться на екранах цієї весни.

 

«Засуджена до життя»

Life Sentence

Прем’єра: 7 березня 2018 року, The CW

Головна героїня серіалу Стелла протягом багатьох років боролася з раком і проживала кожен день як останній. Але тепер вона видужала і має зрозуміти, як жити далі, а заодно і розібратися з наслідками своїх спонтанних і непродуманих рішень.

«Джессіка Джонс»

Jessica Jones

2 сезон

Прем’єра: 8 березня 2018 року, Netflix

Другий сезон серіалу за коміксами Marvel продовжить історію Джессіки Джонс – дівчини із суперздібностями. За сюжетом, переживши трагічні події, героїня працює приватним детективом і намагається позбутися посттравматичного синдрому. Але в її життя знову повертається її головний противник з минулого. У другому сезоні Джессіці доведеться розібратися з багатьма таємницями з минулого.

«Любов»

Love

3 сезон

Прем’єра: 9 березня 2018 року, Netflix

Третій сезон легкого комедійного серіалу про стосунки Гаса та Міккі стане останнім. За сюжетом, тридцятирічний Гас, якому все ніяк не щастить в коханні, та Міккі, яка щойно розірвала стосунки зі своїм інфантильним бойфрендом, випадково зустрічаються в магазині. Тепер вони мають шанс побудувати ідеальні стосунки.

«Інстинкт»

Instinct

Прем’єра: 18 березня 2018 року, CBS

Колишній агент ЦРУ, професор психології Ділан Рейнхарт погоджується допомогти поліції Нью-Йорка спіймати серійного вбивцю. Виявляється, зловмисник використовує книжку, написану професором в якості інструкції.

«Механізм»

The Mechanism

Прем’єра: 23 березня 2018 року, Netflix

За основу сюжету взята реальна історія про скандальне корупційне розслідування у Бразилії. Група детективів веде масштабну операцію з розкриття корупційних схем, до яких причетна держава та приватні компанії.

«Криптон»

Krypton

Прем’єра: 21 березня 2018 року, Syfy

Серіал розповідає про життя на рідній планеті легендарного Супермена за два покоління до його народження, а центральним героєм історії стає дідусь Супермена.

«Терор»

The Terror

Прем’єра: 26 березня 2018 року, AMC

Одна з найочікуваніших прем’єр цієї весни – екранізація однойменного бестселера Дена Сіммонса, заснованого на реальних подіях 1895 року. Тоді два кораблі «Еребус» та «Терор» відправилися в арктичну експедицію, але посеред океану на них чекав страхітливий монстр.

«Стартап»

Alex, Inc.

Прем’єра: 28 березня 2018 року, ABC

Успішний 37-річний радіоведучий Алекс Шуман вирішує кинути роботу і піти на ризик – створити власний стартап. Серіал заснований на реальних подіях, а точніше, на подкастах Алекса Бламберга під назвою StartUp, в яких він розповідав історію створення свого стартапу Gimlet Media.

«Світ Дикого Заходу»

Westworld

2 сезон

Прем’єра: 22 квітня 2018 року, HBO

Це вже другий сезон серіалу про високотехнологічний парк атракціонів «Дикий Захід». У цьому місці живуть андроїди, з якими відвідувачі парку можуть робити що завгодно, втілюючи свої фантазії. Роботи не знають, що вони не є справжніми людьми, проте одного разу система дає збій і призводить до повстання. У продовженні серіалу покажуть історію виникнення розважального парку.

«Оповідь служниці»

Handmaid’s Tale

2 сезон

Прем’єра: 25 квітня 2018 року, HBO

Довгоочікуване продовження серіалу, який отримав одразу кілька нагород «Еммі» та «Золотий Глобус». Це екранізація роману-антиутопії Маргарет Етвуд, в якому дія відбувається в тоталітарній республіці Ґалаад. Тут майже не з’являються на світ діти, а жінок, які ще здатні народжувати, перетворюють на служниць. Вони мають жити в сім’ях владної верхівки та народжувати для них дітей. У центрі оповіді – служниця Фредова, яку розлучили з чоловіком і дочкою. Героїня не бажає миритися з режимом і прагне повернути свою дочку. У другому сезоні серіалу глядачі дізнаються більше про долю біженців та життя в колоніях.

Фото: Netflix

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: