Меню & пошук

SpaceX Маска підписала контракт ще з одним японським клієнтом

SpaceX Маска підписала контракт ще з одним японським клієнтом

Щоправда, цього разу мова йде не про туристів.


[ads-pc-2]

Компанія SpaceX підписала контракт з другим японським клієнтом за останні два тижні. Про це повідомляє Bloomberg.

Другим клієнтом стала компанія Ispace з Токіо, яка підписала контракт на запуск до Місяця з ракетою Falcon 9 у 2020 та 2021 роках. Під час першого запуску на орбіту Місяця буде доставлено посадковий пристрій. Під час другого — пристрій буде доставлено на поверхню Місяця, що дозволить розгорнути декілька роверів Ispace.

Ispace передбачає можливості для бізнесу. Компанія планує перевозити багажі на Місяць, шукати воду, і в майбутньому допомогати з поселенням людей. За попередній рік компанія отримала 95 мільйонів доларів інвестицій, серед інших проект профінаснував автоконцерн Suzuki.

«Ми розділяємо бачення SpaceX щодо можливості людей жити в космосі, тож ми раді, що вони приєднаються до нас на першому етапі нашої подорожі», – заявив CEO Ispace Такеші Хакамада.

Минулого тижня SpaceX підписала контракт з японським мільярдером Юсаку Маезавою, засновником найбільшого онлайн-магазину в Японії Zozotown. Він стане першим космічним туристом, який полетить навколо Місяця на ракеті-носії Big Falcon Rocket 2023 року

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: