Меню & пошук

Google змінюватиме вигляд пошуку. Він стане схожим на соціальні мережі

Google змінюватиме вигляд пошуку. Він стане схожим на соціальні мережі

Stories, більше фото та усе таке.


[ads-pc-2]

Компанія Google презентувала нові функції пошуку, у зв’язку з 20-ю річницею старту Google Search. Про це повідомляє Mashable.

Відповідно до оновлень, принцип видачі результатів пошуку зміниться: тепер не буде лише лінків з посиланнями, вони розбиватимуться фото- та відеоконтентом.

Деякі з оновлень:

  • Персоніфікована стрічка, яка називається «Discover» і відкривається одразу при запуску Google. Наповнення стрічки залежить від інтересів користувача та його пошукової історії.
  • У видачі пошукових результатів буде більше Stories. Google використовуватиме AI для автоматичного створення Stories на конкретні теми. Наприклад, як виглядали зіркові гості на червоній доріжці Еммі чи щось інше.
  • Принцип видачі результатів у вкладці «Зображення» буде повністю переглянутий. Буде створено новий алгоритм, який ставитиме вище «evergreen content», наприклад, рецепти.

  • Під час пошуку в у вкладці «Відео», Google автоматично генеруватиме коротке прев’ю відео. Цим займатиметься AI, який підбиратиме найкращі частини відео.

Google прагне зробити пошук комфортнішим для читачів, наближаючи його інтерфейс до інтерфейсу соціальних мереж, які люди скролять частіше.

Конкретних дат запуску нових функцій компанія не надає. Функція «Discover» з’явиться упродовж наступних тижнів, інші функції — пізніше.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: