Меню & пошук

Дослідники встановили, що жінки найбільше цінують у партнерах

Дослідники встановили, що жінки найбільше цінують у партнерах

Для цього опитали 68 000 жінок різної сексуальної орієнтації


[ads-pc-2]

Німецькі науковці провели масштабне опитування та встановили, які якості жінки найбільше цінують у своїх партнерах. На першому місці виявилася доброта. Далі йдуть підтримка, інтелект, освіченість і впевненість. Це надзвичайно важливі риси для партнера, з якими жінка хоче збудувати тривалі стосунки, йдеться на сайті проекту.

Проєкт реалізовувався спільно з Університетом Геттінгема, розробниками додатка для відстежування жіночого здоров’я Clue та представниками компанії з виробництва презервативів MyONE. У межах дослідження фахівці детально опитали 68 000 жінок різної сексуальної орієнтації у 180 країнах.

Помірно важливими якостями стали привабливе тіло, обличчя та фінансова безпека. Натомість перевага надавалася партнерам, які хотіли мати дітей та мали схожу або однакову расову чи релігійну приналежність. Рисою-рекордсменкою у всьому світі стала доброта.

«Доброта – як гравітація: малопомітна, поки не зникає. Враховуючи сьогоднішній акцент на зовнішній вигляд та багатство, багатьох може здивувати, що доброта –найбажаніша риса в усьому світі. Однак вона є ключовою здатністю людини до формування довгострокових соціальних зв’язків, які є надзвичайно важливими для нашої еволюції. Без цих зв’язків і доброти, яка допомогла б нам пройти через неминучі проблеми, ми не вижили б і не процвітали б», – прокоментувала докторка Вірджинія Дж. Віцтум, старша наукова співробітниця Інституту Кінзі, професорка антропології в Університеті Індіани.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: