Меню & пошук

Instagram запускає нову функцію в Stories для збору пожертв

Instagram запускає нову функцію в Stories для збору пожертв

Можна жертвувати кошти некомерційним та благодійним організаціям по всьому світу


Соцмережа Instagram оголосила про додавання нової функції до своїх Stories –стікерів для пожертв. Вони будуть доступні для неприбуткових організацій та їхніх прихильників для створення подобового збору коштів в Instagram, пише Evening Standard.

Відтепер некомерційні організації зможуть створити Stories в Instagram, додати стікер про збір пожертв та почати збирати гроші. Соцмережа гарантує: 100% зібраних коштів спрямуються безпосередньо на благодійність.

Щоб розмістити чат-стікер, потрібно записати Stories і приєднати до неї новий значок. Зі списку найбільших некомерційних організацій потрібно вибрати одну і вставити на неї посилання. Підписники зможуть пожертвувати гроші прямо через Stories користувача. Збір коштів триватиме добу.

Нову функцію вже випробувала на сторінці @I_Weigh Джеймела Джамілс. Вона опублікувала посилання про збір коштів для Mermaids UK – благодійної організації, яка підтримує трансгендерних та гендерно некомформних дітей у Великій Британії. Олімпійський водолаз Том Дейлі також опублікував благодійну наклейку до своєї Story з проханням небайдужих пожертвувати гроші фонду, що займається лікуванням раку мозку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: