Меню & пошук

Metro-Goldwyn-Mayer, якій належать права на франшизу про Бонда, розглядає можливість продажу

Metro-Goldwyn-Mayer, якій належать права на франшизу про Бонда, розглядає можливість продажу

Ринкова вартість компанії складає 5,5 млрд доларів.


[ads-pc-2]

Американська медіакомпанія Metro-Goldwyn-Mayer розглядає можливість продажу, повідомляє The Wall Street Journal. MGM займається виробництвом та дистрибуцією фільмів і телешоу. Основний актив холдингу — це франшиза про Джеймса Бонда. До бібліотеки компанії також входять фільми «Роккі», «Мовчання ягнят», «Людина дощу», «Термінатор», «Оповідь служниці», «Вікінги», «Гоббіт» і ще понад чотири тисячі картин — це 17000 годин телевізійних програм. 

MGM найняла Morgan Stanley і LionTree LLC для консультування у процедурі офіційного продажу. Ринкова вартість компанії складає 5,5 млрд доларів, включаючи борг.

Оскільки через пандемію COVID-19 багато кінотеатрів як і раніше закриті, все більш популярними стають стримінгові сервіси. Раніше кінокомпанія Warner Bros. оголосила, що випустить всі свої фільми наступного року одночасно у кінотеатрах і на HBO Max. У MGM немає свого стримінгового сервісу. 

Інвестори компанії сподіваються, що 25-й фільм бондіани «Не час помирати» викличе інтерес потенційних покупців. Його реліз відкладався декілька разів і зараз запланований на 2 квітня 2021 року. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: