Меню & пошук

RailwayBot отримав перші інвестиції. Проект планує оновлення та веде переговори з Укрзалізницею

RailwayBot отримав перші інвестиції. Проект планує оновлення та веде переговори з Укрзалізницею

Два найбільші українські чат-боти об’єдналися.


[ads-pc-2]

Бот для пошуку залізничних квитків RailwayBot та бот OpenDataBot об’єдналися в ООО «Чатбот». Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив співзасновник OpenDataBot Андрій Хорсев.

«Опендатабот проівенстував в Реілвейтбота. У результаті цього альянсу створено ООО «Чатбот». Інформацію можна знайти в реєстрі. Для цього достатньо надіслати Опендатаботу слово чатбот», – зазначив Хорсев.

В ООО «Чатбот» Антон Бібля володіє долею 87,5%, а 12,5% у ТОВ «Правильні рішення», кінцевим бенефіціаром якого є співзасновники OpenDataBot Андрій Хорсев та Олексій Іванкін.

Ціль альянсу допомогти Укрзалізниці з дефіцитом місць, нівелювати ринок сірих перекупників та дати можливість купляти квитки на потрібний напрямок день в день.

Антон Бібля, засновник боту RailwayBot, розповів в коментарі Ain.ua, що найближчим часом планує тіснішу інтеграцію боту з Укрзалізницею:

«У OpenDataBot багато досвіду в сфері legal-tech та відкритих даних. Вони необхідні нам для більш тісної інтеграції з Укрзалізницею, щоб втілити всі амбітні плани по RailwayBot. Хочемо зробити RailwayBot таким ж корисним для УЗ, як OpenDataBot став для Мін’юсту».

Бібля анонсував оновлення RailwayBot на першу половину жовтня. За його словами, сервіс суттєво додасть в функціональності.

Станом на вересень 2018 року, у RailwayBot 90 тисяч користувачів, а у OpenDataBot — 250 тисяч користувачів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: