Меню & пошук

Instagravity: серіал про історію Голокосту в Instagram-сторіс

Instagravity: серіал про історію Голокосту в Instagram-сторіс

Що було б, якби 13-річна жертва голокосту мала Instagram


[ads-pc-2]

В Instagram запустили аккаунт Eva.stories, що через сторіс розповідає про життя 13-річної Єви Хейман, яка загинула в Освенцимі 1944 року. Творці аккаунту вирішили уявити, як могли б виглядати хроніки Голокосту в соцмережах.

Аккаунт зявився першого травня. Його створили ізраїльський підприємець Маті Кохаві та його дочка Майя. Історія складається із 70 епізодів у сторіс, в яких британська акторка, яка грає Єву, показує своїм підписникам, як її безтурботне життя в Угорщині перериває вторгнення нацистів. Її сім’ю примусово поселяють у гетто, а згодом садять на потяг, що везе їх у концтабір Аушвіц, пише The New York Times.

Зйомки сторіс проходили у Львові протягом трьох тижнів. Над ними працювало 400 людей, а для окремих сцен використовували військову техніку.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Eva (@eva.stories)

Творці проекту кажуть, що хотіли розповісти історію Голокосту в доступному для молодого покоління форматі, саме тому обрали Instagram-сторіс.

Історії Eva.stories засновані на щоденнику Єви Хейман, в якому вона протягом кількох воєнних місяців детально розповідала про події свого життя. Після війни щоденник знайшла мама дівчинки, а згодом його опублікували у вигляді книги.

Фото: Eva.stories

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: