Меню & пошук

Німецькі інженери винайшли ліфти на магнітній подушці

Німецькі інженери винайшли ліфти на магнітній подушці

[ads-pc-2]

multi

Інженери німецької компанії ThyssenKrupp, яка є одним з лідерів галузі металообробки та інженерних конструкцій, розробили технологію, що дозволить створити ліфти на магнітній подушці. Завдяки інновації ліфти більше не потребуватимуть тросів, і зможуть їздити в будь-якому напрямку – горизонтальному або вертикальному. 

Технологія, яка розроблена німецькими інженерами, аналогічна тій самій, що використовується в залізниці для потягів на магнітній подушці. Звісно, ліфти не будуть рухатись з такою ж неймовірною швидкістю, як і потяги, але новинка дозволить більш ефективно використовувати простір в будинках. Традиційні ліфти та спускові шахти стали однією з проблем висотного будівництва, яке зазнало стрімкого росту за останні півстоліття: іноді шахти займають до 40% простору всієї будівлі, і в тому разі, якщо будинок має значну висоту, пасажирам доводиться очікувати на ліфт дуже довго.

Ліфти на магнітній подушці дозволять не лише зекономити простір всередині споруди, а й пришвидшити час очікування для людей. ThyssenKrupp обіцяє, що технологія стане справжнім проривом в будівельній галузі. Перші тести нових ліфтів плануються на 2016 рік.

Минулого тижня в Японії пройшов успішний запуск швидкісного потяга на магнітній подушці, який рухається зі швидкістю понад 500 км/год.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: