Меню & пошук

Підсумки року словами читачів Inspired

Підсумки року словами читачів Inspired

[ads-pc-2]

final

Кінець грудня – традиційний час для підбиття підсумків та публікації різноманітних рейтингів. Ми вирішили не втомлювати вас ще однією порцією “топів”, і просто запитали: а яким був 2013-й особисто для вас? Відповіді читачів Inspired, вибрані випадковим чином, ми публікуємо в сьогоднішньому матеріалі (орфографія збережена)

1

Болеслав, Київ

Це був рік відкритів. Рік подорожей. Рік прозріння. Рік везіння. Рік нових,класних і потрібних знайомств. В принципі що відносно себе, все )

2

Костя, Одеса

Количество событий на квадратный сантиметр времени зашкаливало. Съездил в Японию, купили машину, построили квартиру, расстался с девушкой, познакомился с девушкой и снова расстался с девушкой, сдал экзамен на адвоката, вышел из оргсостава одного мероприятия и создал другой, познакомился с тучей хороших и плохих людей, разобрался в себе и еще очень-очень-ОЧЕНЬ много всего!

3

Наталя, Франківськ

рік переосмислення життєвих цінностей. рік нових набутих знань. рік, в якому я виросла як Людина. рік диких і шалених вражень. рік сарказму :)

4

Діма

Змінив рутинну роботу і метушню мегаполіса на чудове історичне місто та активну і цікаву роботу. Нарешті вдалося стрибнути з мосту та отримати від цього незабутні враження. Зараз живу серед чудових гір Прикарпаття і знайомлюся з місцевим колоритом. Плани на наступний рік продовжувати подорожі) Це був рік змін!

5

Олександра, Житомир

2013 рік закохав мене у Чернівці, по-новому відкрив казковий Київ, подарував надію, змусив пишатися своєю країною ще дужче, запалив живий вогонь революції в серці, дозволив побачити диво, коли сотні тисяч очей світяться вірою, відродив майже втрачене найдорожче і познайомив з прекрасними людьми (Твіттер То Є Любов).

7

Настя, Коростень

Рік усвідомлення. Усвідомлення того, що найдурніша у світі річ – це намагатись змінити себе та пристосуватись до інших. Усвідомлення того, що поза власною зоною комфорту існує інше життя і що окрім мене та моїх власних проблем, існують інші люди. Усвідомлення того, що добро існує, навіть якщо я до нього непричетна, і існують люди, які готові робити щось для інших просто так. Усвідомлення себе як громадянина, як патріота, своєї держави – як місця, яке ще до мого народження було викарбувано на моєму серці. Усвідомлення того, що життя тотожне свободі, віра – успіху, а правда – гідності.

6

Інна

безлімітний час, проте таке коротке життя. хоча, чесно кажучи, до останнього не знала і не до кінця усвідомлювала, що таке життя, адже навколо мене було лиш існування, такої собі сірої палітри існування. але все ж знайшлися в моїй свідомості сили розвинути в собі митця і дещо змінити свою кольорову гамму. і зміни не змусили довго на себе чекати ( хоч і чекала всі свої 18 років). вперше зрозуміла, як воно-кохати і бути коханим( повірте, розумію, що це саме кохання, а не симпатія, ейфорія чи фізичний потяг), відчула себе потрібною, а допоміг мені в цьому Майдан. цей славнозвісний майдан.

в ніч з 29 на 30 листопада я була там теж. стояла на стеллі, стояла до останнього, точніше-поки мене не побив якийсь чолов’яга в формі беркутівця і не вишвирнув звідти, як маленьке кошеня. для мене та ніч означає весь рік, все життя. там же і зустріла своє кохання, там знайшла себе, там відчула, для чого живу. загалом, дякую тобі, 2013 рік. ти назавжди залишися в моїй пам’яті. ти змінив мене і зміниш мій 2014, 2015 тощо. ти допоміг мені усвідомити, хто я і для чого живу. щиро вдячна, рабиня кольорів.

8

Ольга, Київ

Я закохалася (абсолютно не рідкісна для жінок подія) але відпустила, бо мабуть це ще не мій час і не мій чоловік (рідкісна для жінок подія, особливо якщо партія могла бути вдалою). Я віднайшла шлях духовного розвитку і трохи невпевнено, але не зупиняючись почала по ньому йти. Я перестала ображатися на оточуючих, сприймаючи кожну людину такою, яка вона є. Дякую 2013-му за те, шо зробив мене сильнішою!

10

facebook.com/an.coffe

Проїхав автостопом через: Польщу, Німечинну, Данію до Стокгольму. Підкорив Найвищу вершину Татр. Після 7 років навчання закордоном повернувся додому і почав свою справу.

9

Соломія, Львів

Були подорожі, були цікаві люди на моєму шляху, були якісь нові відкриття, найголовніше з яких – я знайшла справжню себе: з болем, неочікувано для всіх розійшлася з чоловіком, при тому зберігши з ним найтепліші дружні стосунки, згадала про свої власні бажання і вподобання, прийняла своє тіло таким, яким воно є, змінила зачіску і почала набагато більше посміхатися.=)))

11

Настя, Львів

Цей рік подарував мені найбільше досягнення в моєму житті на сьогоднішній день – я здала екзамен з німецької мови Deutsches Sprachdiplom на рівень C1. Також цього року я закінчила школу і вступила в університет закордоном, відповідно почала жити за межами України. За цей рік я познайомилася з великою кількістю надзвичайних людей, прочитала багато цікавих і трохи навіть незвичних книжок, подивилась багато фільмів, відкрила для себе багато якісної музики. А ще я зрозуміла як я сильно люблю своїх друзів, своїх батьків, своїв вчителів і своє рідне місто Львів.


Решту вражень можна прочитати у нас на ВК, ФБ і G+.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

7 коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: